Biznes i finanse

RevBits Endpoint Security utrzymuje nadawany laboratoriom znak certyfikujący ICSA

MINEOLA, NJ, 7 lutego 2022 r. /PRNewswire/ — RevBits informuje, że spełniło wymagania certyfikacji ICSA (niezależnego oddziału Verizon) przyznawanej laboratoriom o podwyższonej odporności na zagrożenia wyższego rzędu, co zostało potwierdzone opublikowaną przez RevBits Endpoint Security (RevBits EPS) oceną za IV kwartał 2021 r.

Badanie zgodności z wymaganiami przeprowadzono w warunkach protokołu „wykrywania zagrożeń wyższego rzędu”, a dotyczyło ono w głównej mierze oceny produktów gwarantujących bezpieczeństwo punktów końcowych wobec nowych i mało znanych zagrożeń wbudowanych w oprogramowanie złośliwe. W ciągu trzydziestu dwóch dni przetestowano ponad tysiąc trzysta próbek oprogramowania złośliwego i „czystych” aplikacji.

Testy wykazały niemal stuprocentowy poziom wykrywalności i zerową liczbę wyników fałszywie dodatnich, a tym samym RevBits EPS zdecydowanie przekroczyło siedemdziesięciopięcioprocentowy próg wykrywalności wymagany do utrzymania certyfikatu.

„RevBits Endpoint Security opracowano z wykorzystaniem unikalnej architektury i opatentowanych technologii w celu zagwarantowania najlepszej ochrony w tej klasie – powiedział dyrektor ds. technologii Mucteba Celik. – Jesteśmy dumni z poziomu wykrywalności, jaki osiągnęło nasze rozwiązanie i braku wyników fałszywie dodatnich. Dokładność naszego produktu została ponadto potwierdzona 100% wykrywalnością zagrożeń wypuszczonych niespełna cztery godziny lub mniej przed wykryciem”.

„Utrzymanie certyfikacji jest ważne nie tylko dla naszej firmy, ale też dla naszych klientów – mówi dyrektor generalny David Schiffer. – Trzeba walczyć z plagą oprogramowania złośliwego i szantażującego, a zabezpieczanie przed nią wszystkich typów przedsiębiorstw jest dla RevBits priorytetem – cel ten udaje nam się osiągnąć dzięki naszemu rozwiązaniu w zakresie bezpieczeństwa punktów końcowych i jest to dla nas powód do dumy”.

Szczegółowy raport dotyczący certyfikacji i dalsze informacje o RevBits Endpoint Security można uzyskać na stronie www.revbits.com.

RevBits

Założona w 2018 r. firma RevBits to innowacyjne przedsiębiorstwo z branży cyberbezpieczeństwa, które zaangażowane jest w zapewnianie klientom najwyższego poziomu ochrony na podstawie fachowej wiedzy. Siedziba firmy RevBits mieści się w Mineoli w stanie Nowy Jork, a jej oddziały znajdują się w Princeton w stanie New Jersey, Bostonie w stanie Massachusetts oraz Antwerpii (Belgia). Więcej informacji o firmie RevBits na stronie internetowej www.revbits.com/aboutrevbits.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1222447/revbits_logo__002.jpg

Źródło: RevBits LLC

KONTAKT:

Neal Hesterberg

e-mail: neal.hesterberg@revbits.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM