Biznes i finanse

Andersen Global zwiększa swój zasięg na Sri Lance

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Andersen Global umacnia obecność na południowym krańcu Azji, zawierając umowę współpracy z działającą na Sri Lance kancelarią podatkową Gajma & Co. Tym samym organizacja, która obecnie obejmuje usługi prawne świadczone przez współpracującą kancelarię, uzupełni swoją ofertę w tym kraju o doradztwo podatkowe.

Założona w 1996 r. kancelaria Gajma & Co. świadczy usługi z zakresu doradztwa podatkowego, restrukturyzacji przedsiębiorstw, doradztwa finansowego, zarządzania sporami i wyceny transakcji wewnętrznych. Załogę firmy tworzy czwórka wspólników i ponad 75 pracowników, którzy obsługują podmioty lokalne i międzynarodowe, a także organizacje non-profit i podmioty państwowe.

„Wiedza z zakresu różnych dziedzin, jaką posiadają nasi specjaliści, pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania najwyższej klasy – powiedział N.R. Gajendran, wspólnik zarządzający firmy. – Nasza kancelaria cały czas dynamicznie się rozwija, a dzięki współpracy z Andersen Global będziemy w stanie odpowiadać na stale zmieniające się potrzeby naszych klientów oraz zaoferować im globalny pakiet zintegrowanych usług”.

Jak dodał Mark Vorsatz – prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen:

„Posiadana przez kancelarię Gajma znajomość lokalnych i globalnych uwarunkowań rynkowych daje nam jeszcze większą przewagę konkurencyjną w regionie. Odpowiedzialne zarządzanie i nacisk na potrzeby klienta, jakie odznaczają tę kancelarię, pozwalają sądzić, że nasza współpraca generować będzie synergię, stanowiąc atut w perspektywie dalszego rozwoju Andersen na terenie Azji”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 327 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220215005210/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM