Biznes i finanse

Procore rozpoczyna działalność we Francji i umacnia rozwój regionalny w Europie

PARYŻ–(BUSINESS WIRE)—Firma Procore Technologies, Inc. (NYSE: PCOR), czołowy międzynarodowy dostawca oprogramowania do zarządzania budową, poinformowała dzisiaj o rozpoczęciu działalności we Francji, co stanowi część nieustającej globalnej ekspansji i rozwoju.

Wprowadzenie jednolitej, zintegrowanej platformy Procore zwiększy możliwości właścicieli, generalnych wykonawców i wykonawców specjalnych w zakresie inteligentnej budowy poprzez przyspieszenie współpracy, usprawnienie komunikacji i zapewnienie wglądu w wyniki projektu w czasie rzeczywistym. Jest to okres nieprzerwanego rozwoju regionalnego w regionie EMEA po uruchomieniu działalności w krajach UKI i MENA odpowiednio w 2018 i 2021 roku.

Spółka Procore powołała Laurence Caron na stanowisko starszego dyrektora Procore na Francję i Europę Południową, aby realizować działania regionalne we wszystkich punktach kontaktu z klientem. Caron dysponuje bogatym doświadczeniem w pracy z firmami SaaS i wsparciu innowacyjności organizacji.

„Specjaliści z branży budowlanej we Francji zwiększają swoje wysiłki w zakresie transformacji cyfrowej, poszukując sposobów na optymalizację wydajności swoich przedsiębiorstw i współpracy przy projektach. Wejście na rynek francuski daje nam wyjątkową możliwość rozszerzenia koncepcji jednej platformy na uznany rynek budowlany – ale co ważniejsze – zaspokojenia potrzeb miejscowych klientów, którzy poszukują możliwości wprowadzania nowatorskich rozwiązań przy jednoczesnej kontroli kosztów i poprawie wydajności – podkreśla Laurence Caron, starszy dyrektor na Francję i Europę Południową w Procore. – Z punktu widzenia Procore budownictwo to nasz żywioł – koncentrujemy się wyłącznie na nim. Niezmiennie naszym podejściem jest ukierunkowanie na branżę i partnerstwo z nią, tak aby zrozumieć stojące przed nią wyzwania, co z kolei przekłada się na poprawę życia wszystkich osób pracujących w tym sektorze; ogromnie cieszymy się, że możemy to wykorzystać we Francji, tak aby wszyscy mogli korzystać z zalet inteligentnego budownictwa”.

Spółka udostępnia kompleksową platformę współpracy dla przemysłu budowlanego obejmującą zarządzanie projektami, jakość i bezpieczeństwo, finanse, zarządzanie zasobami i analitykę. Obejmuje ona także możliwość integracji z setkami powszechnie używanych aplikacji za pośrednictwem serwisu App Marketplace oferowanego przez Procore. Obecnie Procore jest najczęściej używanym na świecie oprogramowaniem do zarządzania budową, z ponad 12 tys. klientów realizujących ponad milion projektów na całym świecie. Od momentu powstania w 2002 roku system zorientowany jest na jedną ideę: tylko przy współpracy wszystkich osób, systemów i danych na jednej platformie można w pełni wykorzystać potencjał technologii budowlanej.

„Od 20 lat dokładamy starań, aby na globalnej platformie połączyć wszystkie środowiska związane z budownictwem – powiedział Tooey Courtemanche, założyciel i dyrektor generalny Procore. – Oprogramowanie Procore jest obecnie wykorzystywane w ponad 150 krajach, a wielu naszych klientów realizuje już projekty we Francji. Formalne rozpoczęcie działalności w tym kraju pozwoli firmie stać się optymalnym partnerem dla liderów budownictwa w tym regionie, a także na całym świecie”.

Mając na celu wsparcie francuskiej branży budowlanej, Procore będzie głównym partnerem na targach BIM World (5-6 kwietnia; Paryż, Francja). To wydarzenie jest główną imprezą targową dla specjalistów i społeczności wykorzystujących modelowanie informacji o budynku i technologie cyfrowe w służbie budownictwa, nieruchomości i rozwoju miast. W dniu 5 kwietnia o godz. 12:00 Laurence Caron wygłosi wykład inauguracyjny na temat platformy Procore „wszystko w jednym” wspomagającej francuskie projekty budowlane, a także przeprowadzi rozmowę z jednym z klientów, firmą Ferrovial. Odwiedzający będą mogli również zobaczyć na żywo prezentacje demonstracyjne platformy.

Procore

Procore jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania projektami budowlanymi. Na platformie Procore prowadzone było ponad milion inwestycji budowlanych o łącznej wartości przekraczającej 1 bilion USD. Platforma łączy każdy podmiot biorący udział w inwestycji z rozwiązaniami, które zostały opracowane przez firmę specjalnie dla budownictwa – dla inwestorów, głównych wykonawców i wykonawców robót specjalistycznych. Sklep Marketplace Procore oferuje szereg rozwiązań partnerskich, które mogą być bezproblemowo zintegrowane z platformą, zapewniając specjalistom budownictwa swobodę połączenia rozwiązań, które najlepiej sprawdzają się w ich pracy. Siedziba spółki Procore mieści się w Carpinterii w stanie Kalifornia, a jej oddziały można znaleźć na całym świecie. Więcej informacji na stronie Procore.com/fr.

Chcesz dołączyć do stale rosnącego zespołu firm we Francji? Aplikuj już dzisiaj: https://www.procore.com/jobs?utm_source=PressRelease&utm_medium=Web&utm_campaign=France.

Wersja źródłowa na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220317005274/en/.

Źródło: Procore Technologies Inc.

KONTAKT:

Archetype w imieniu Procore

Eloi Pérignon

tel. +33 602 061 013

e-mail: eloi.perignon@archetype.co

Rosalie Blanc

tel. +33 662 492 050

e-mail: rosalie.blanc@archetype.co

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM