Biznes i finanse

QuEST Global zawiera umowę z Alstom na dostawę rozwiązań inżynieryjnych

BENGALURU, Indie i PARYŻ, 23 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Koncern Alstom podpisał umowę partnerską z QuEST Global, międzynarodową firmą świadczącą usługi inżynierii produktu, której celem jest kompleksowe świadczenie tego typu usług następnej generacji dla przemysłu kolejowego. W ramach wieloletniej umowy dedykowany zespół pracowników QuEST będzie zapewniał wsparcie inżynieryjne dla Alstom w zakresie taboru kolejowego, sygnalizacji i usług.

Spółka QuEST będzie obecna w całym cyklu życia produktu i rozwoju projektu Alstom. Dzięki skoncentrowanym rozwiązaniom i ofertom usług inżynieryjnych organizacja będzie wspierać Alstom w realizacji zamówień poprzez zwiększenie tempa realizacji projektów. QuEST będzie również wspierać partnera w rozwoju pociągów nowej generacji i systemów sygnalizacji kolejowej. Współpraca ta pozwoli na zwiększenie globalnego zasięgu firmy poprzez poprawę efektywności kosztowej w poszczególnych krajach.

Przemawiając z tej okazji, Ajit Prabhu, prezes i dyrektor generalny QuEST Global, powiedział:

„Współpraca ta jest świadectwem zaangażowania QuEST w zakresie dostarczania zintegrowanych rozwiązań inżynieryjnych, które wnoszą wartość dodaną do portfolio naszych klientów. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że podpisaliśmy umowę z Alstom, dzięki której będziemy mogli zapewnić wsparcie dla ich międzynarodowych potrzeb inżynieryjnych”.

QuEST jest partnerem Alstom od 5 lat; najnowsze przedsięwzięcie jeszcze bardziej wzmocni relacje biznesowe między obiema organizacjami poprzez wykorzystanie wiedzy inżynierskiej QuEST. Dzięki współpracy firma Alstom będzie miała dostęp do największych talentów inżynierskich, które umożliwią jej zaspokojenie światowych potrzeb.

Alstom

Wiodąca społeczeństwo ku niskoemisyjnej przyszłości firma Alstom opracowuje i wprowadza na rynek rozwiązania w zakresie mobilności zapewniające zrównoważone podstawy dla przyszłości transportu. Asortyment produktów spółki obejmuje pociągi dużych prędkości, metro, koleje jednoszynowe i tramwaje, systemy zintegrowane, usługi dostosowane do potrzeb klienta, infrastrukturę, sygnalizację i cyfrowe rozwiązania w zakresie mobilności. Alstom dysponuje 150 tys. pojazdów w eksploatacji komercyjnej na całym świecie. Wraz z dołączeniem do Alstom spółki Bombardier Transportation, co miało miejsce dnia 29 stycznia 2021 r., łączne przychody proforma powiększonej Grupy wyniosły 14 miliardów euro za okres 12 miesięcy zakończony 31 marca 2021 r. Obecnie koncern Alstom, którego siedziba główna znajduje się we Francji, jest obecny w 70 krajach i zatrudnia ponad 70 tys. osób. www.alstom.com

QuEST Global

Od prawie 25 lat QuEST Global jest wiarygodnym międzynarodowym partnerem w zakresie usług inżynierii produktu dla szeregu największych światowych firm z branży lotniczej i obronnej, motoryzacyjnej, energetycznej, zaawansowanych technologii, opieki zdrowotnej i urządzeń medycznych, kolejnictwa i półprzewodników. Działając w 13 krajach, posiadając 56 globalnych centrów dostaw i zatrudniając ponad 13 tys. pracowników, QuEST Global jest liderem w dziedzinie łączenia innowacji z dziedziny mechaniki, elektroniki, oprogramowania i inżynierii cyfrowej, co umożliwia tworzenie rozwiązań dla bezpieczniejszego, czystszego i zrównoważonego świata. Gruntowna wiedza specjalistyczna i doświadczenie cyfrowe QuEST Global pomagają klientom przyspieszyć cykle rozwoju produktów i innowacji, stworzyć alternatywne źródła przychodów, wzbogacić ofertę dla konsumentów oraz usprawnić procesy i operacje produkcyjne. Więcej informacji na temat doświadczenia QuEST Global w dziedzinie kolejnictwa można znaleźć na stronie https://www.quest-global.com/industries/rail/.

Źródło: QuEST Global

KONTAKT:

QuEST Global

e-mail: Anubhuti.Agarwal@quest-global.com

tel. +91 9903316945

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM