Biznes i finanse

Klienci Walutomatu nie zapłacą za przelewy do i z Ukrainy

Aktualni i przyszli klienci Walutomatu mają teraz możliwość wykonywania darmowych przelewów na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski. Przelew taki może zostać złożony we wszystkich walutach dostępnych w serwisie.

W celu ułatwienia korzystania z serwisu i usprawnienia komunikacji, strona internetowa Walutomatu została przetłumaczona również na język ukraiński.

Walutomat wystartował także z ukraińskojęzyczną promocją. Nowi klienci, którzy zarejestrują się w Walutomacie, mogą również skorzystać z 50% zniżki na prowizję przy wymianie walut przez 3 miesiące. Aby skorzystać z tej oferty, powinni zarejestrować się na dedykowanej stronie.

„Wszystkie te działania mają na celu ułatwienie korzystania z naszego serwisu dla ukraińskojęzycznych klientów. Widzimy duże zainteresowanie tej grupy odbiorców naszymi usługami finansowymi” – mówi Magdalena Jasnoch, kierownik marketingu i PR w Walutomacie.

Walutomat jest największą społecznościową platformą wymiany walut w sieci. Umożliwia także tanie i szybkie przelewy zagraniczne. Obecnie ma ponad 485 tys. klientów, którzy od początku istnienia wymienili w nim ponad 100 miliardów złotych.

Źródło informacji: Walutomat.pl

 


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM