Polityka i społeczeństwo

W obliczu inflacji i ryzyka niedoboru żywności Goya zobowiązuje się przekazać kolejnych 136 ton żywności na rzecz organizacji Catholic Charities z Nowego Jorku

JERSEY CITY, stan New Jersey, 19 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ — Spółka Goya Foods, największe w Stanach Zjednoczonych hispanoamerykańskie przedsiębiorstwo żywnościowe, zobowiązuje się przekazać kolejnych 136 ton żywności na rzecz organizacji Catholic Charities z Nowego Jorku/ Feeding Our Neighbors. W Wielki Czwartek ksiądz kardynał Timothy Dolan pomógł w przekazaniu toreb z produktami Goya potrzebującym rodzinom w dzielnicowym ośrodku kulturalno-społecznym St. Jerome’s HANDS Community Center w Bronksie i udzielił im specjalnego błogosławieństwa.

„W dobie kryzysu, inflacji i ryzyka niedoboru żywności cała rodzina Goya pracuje odważnie i niestrudzenie, aby zapewnić wartościową żywność potrzebującym w kraju i na świecie. Jesteśmy wdzięczni za to, że mamy pracę i powód, by każdego ranka wstawać z łóżka dla Boga, naszych rodzin i naszego narodu. Dzięki temu przez cały rok, a szczególnie w okresie świątecznym, możemy z dumą ofiarowywać potrzebującym rodzinom owoce naszej pracy za pośrednictwem organizacji Catholic Charities” ‒ powiedział Bob Unanue, prezes i dyrektor generalny Goya Foods.

Sytuacja, jaka miała miejsce w ostatnich kilku latach, wywarła bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo ekonomiczne nowojorskich rodzin znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji życiowej. Firma Goya już od sześciu lat wspiera działania organizacji Catholic Charities/ Feeding our Neighbors. W tym czasie przekazała dla mieszkańców Nowego Jorku łącznie ponad 816 ton żywności.

Więcej informacji o firmie Goya można znaleźć na stronie: www.goya.com

Goya Foods

Założona w 1936 r. spółka Goya Foods, Inc. to największe w Stanach Zjednoczonych hispanoamerykańskie przedsiębiorstwo żywnościowe, a także lider sektora żywności i przypraw na rynku Ameryki Łacińskiej. Goya produkuje, pakuje i prowadzi dystrybucję ponad 2500 wysokiej jakości produktów żywnościowych pochodzących z Hiszpanii, Karaibów, Meksyku, Ameryki Środkowej i Południowej. Produkty Goya wywodzą się z kulinarnej tradycji hiszpańskojęzycznych społeczności rozsianych po całym świecie. Połączenie autentycznych składników, mocnych przypraw i łatwych w przygotowaniu półproduktów sprawia, że produkty Goya zaspokoją każdy gust kulinarny i doskonale sprawdzą się na każdym stole. Więcej informacji na temat Goya Foods można znaleźć na stronie www.goya.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1797318/Goya_Foods_Donations.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1153368/GOYA_Logo.jpg  

Źródło: Goya Foods, Inc.

Kontakt:

Natalie Maniscalco

e-mail: natalie@retromedianyc.com

tel: 1-845-659-6506

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM