Biznes i finanse

InvestaX stokenizował Bored Ape #2371

SINGAPUR–(BUSINESS WIRE)– InvestaX uruchomił nową kategorię papierów wartościowych aktywów cyfrowych powiązaną z NFT, stanowiącą kolejny przełomowy produkt inwestycyjny, który łączy to, co najlepsze w finansach zdecentralizowanych (DeFi) i finansach scentralizowanych (CeFi) zmieniając sposób interakcji i przynoszenia korzyści społeczności inwestorów.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20220419005453/en/

Bored Ape #2371 (Znudzona Małpa nr 2371), token NFT z serii Bored Ape Yacht Club (BAYC), należy do dotychczas najbardziej poszukiwanej kolekcji tokenów o wysokiej wartości. BAYC to technologicznie dystrybuowane, zdecentralizowane, posiadane przez społeczność aktywa z własną walutą i metawersum. InvestaX stokenizował udziały ekonomiczne w #2371 (przeczytaj całą relację) z symbolem giełdowym IXAPE. W ramach kolejnego pionierskiego projektu InvestaX rozdaje tysiąc tokenów IXAPE inwestorom, którzy zapiszą się na InvestaX. IXAPE będzie można handlować również na naszej platformie.

Mamy zaszczyt nadać BAYC #2371 imię Howey Tez. Odegra on istotną rolę w rozwijaniu papierów wartościowych aktywów cyfrowych i Web 3.0. Więcej informacji na temat jego historii i misji tokenizacji całego świata.

Wierzymy w zdecentralizowany świat finansów i oddajemy ten produkt na licencji open source, aby inni mogli pójść w nasze ślady i tworzyć więcej nowych idei i koncepcji, które dotąd nawet nie przyszły nam do głowy. Nowa generacja produktów inwestycyjnych wykorzystuje inteligentne umowy (tzw. smart kontrakty) i technologię blockchain, tworząc ogromną wartość dla zaangażowanych w nią społeczności.

Tym, co sprawia, że BAYC rewolucjonizuje branżę, jest przede wszystkim fakt, że obejmuje on cyfrowe aktywa należące do społeczności, które posiadają również własną wartość, pozwalającą na tworzenie własnego biznesu opartego o BAYC z wykorzystaniem „zbiorowej” wartości marki.

Posiadacze tokenów IXAPE będą mieli szansę zapoznać się z zupełnie nową klasą cyfrowych aktywów i uczestniczyć w potencjalnym wzroście wartości i innych zyskach finansowych powiązanych z ich posiadaniem. To niezwykle ekscytujące, bezprecedensowe wydarzenie, które idzie w parze z wieloma korzyściami w obrębie naszej społeczności dla posiadaczy tokenów IXAPE.

Dzięki połączeniu innowacji i filozofii Web 3.0 z papierami wartościowymi aktywów cyfrowych czeka nas kolejna eksplozja korzyści.

InvestaX buduje kluczową infrastrukturę łączącą finanse scentralizowane (CeFi) i finanse zdecentralizowane (DeFi), umożliwiając klientom błyskawiczny zakup, sprzedaż, wystawianie do obrotu i wypożyczanie swoich aktywów cyfrowych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na całym świecie.

Aby śledzić najświeższe informacje zarejestruj się na stronie www.investaX.io

InvestaX w 120 sekund

Wersja źródłowa w portalu businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220419005453/en/

Źródło: InvestaX

KONTAKT:

Darien Tan

e-mail: support@investaX.io

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM