Biznes i finanse

Glamhive powraca z pierwszym międzynarodowym szczytem poświęconym stylowi i urodzie ‒ Glamhive Live Style and Beauty Summit, który odbędzie się w wytwornym obiekcie Bulgari Hotel w Londynie

LOS ANGELES i SEATTLE–(BUSINESS WIRE)– Spotkanie, które początkowo było sposobem na integrację społeczności stylistów w okresie pandemii, przerodziło się w jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie, przyciągając influencerów, ekspertów w dziedzinie urody i ikony świata mody. Glamhive i Mary Kay Global Design Studio zorganizują szczyt jako wydarzenie hybrydowe (stacjonarne i cyfrowe), na które część gości stawi się osobiście, a inni wezmą udział wirtualnie. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia w wytwornym obiekcie Bulgari Hotel w Londynie. Całość zysków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu na działania podejmowane w związku z kryzysem na Ukrainie.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść jest dostępna tutaj: https://www.businesswire.com/nes/home/20220420005939/en/ 

Będzie to ósmy szczyt Glamhive, podczas którego odbędzie się sześć paneli z udziałem ponad 20 prelegentów. Współgospodarzami tego uświetnionego obecnością wielu gwiazd wydarzenia będą Stephanie Sprangers (założycielka i dyrektor generalna Glamhive) oraz Nicole Chavez (stylistka Kristen Bell i Jessiki Simpson). Wśród znakomitych prelegentów, którzy omówią szereg gorących tematów, znajdą się wschodzący styliści z branży, futuryści świata mody, przedsiębiorcy z branży urody i mody oraz znani na całym świecie influencerzy z TikToka.

Tematy:

– Londyńska perspektywa,
– Niepowstrzymane: kobiety, które rozpoczęły działalność,
– Na herbatce z Deną Giannini z brytyjskiego Vogue’a,
– Bądź rozpoznawalny: rozwijanie osobistej marki,
– Za kulisami ‒ twarze, które kryją się za ulubionymi stylizacjami z czerwonego dywanu
– Przyszłość mody.

Prelegenci:

Nasi prelegenci to styliści gwiazd, wizażyści i kreatorzy wizerunku, którzy współpracują z największymi nazwiskami w Hollywood i nie tylko, m.in.:

– styliści gwiazd: Nicole Chavez, Zadrian Smith i Holly White,
– styliści urody gwiazd: Christian Wood i Tania Grier,
– redaktorzy: Dena Giannini (British Vogue) i Brian Underwood (Oprah Daily),
– futurysta i prognozator trendów w modzie: Geraldine Wharry,
– influencerzy mody działający na TikToku: Benji Park i Ambika Dhir.

Koszt całodniowego biletu wstępu na konferencję w trybie stacjonarnym to 149 funtów. Koszt biletu upoważniającego do udziału wirtualnego to 45 funtów. Sponsorem reprezentującym Glamhive LIVE Spring Style & Beauty Summit jest Mary Kay i Mary Kay Global Design Studio oraz Bulgari Hotel London.

Więcej informacji na stronie: https://www.glamhive.com/live 

Glamhive: Spółka Glamhive została założona przez przedsiębiorczynię Stephanie Sprangers w 2017 roku z wizją demokratyzacji osobistej stylizacji i założeniem, że pewność siebie, która wynika z bycia glamour, nie powinna być domeną wyłącznie bogatych i sławnych.

Internetowe wydarzenie poświęcone stylowi oferuje każdemu, kto ma łącze WiFi, dostęp do stylistów, którzy zapewnią mu wsparcie, jakiego potrzebuje, aby stać się najlepszą wersją samego siebie. Glamhive to kompleksowa platforma dla stylistów, która pomaga im rozwijać swoją sieć i działalność w 100% wirtualnie.

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić tzw. szklany sufit, w 1963 r. założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować jeden cel: wzbogacić życie kobiet. Z tego marzenia powstała firma warta miliardy dolarów, współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach. Jako firma ukierunkowana na rozwój przedsiębiorczości, Mary Kay jest zaangażowana we wspieranie kobiet w ich drodze poprzez edukację, mentoring, rzecznictwo, tworzenie sieci i innowacje. Mary Kay inwestuje w badania naukowe z dziedziny urody i wytwarza nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji skóry, kosmetyki kolorowe, suplementy diety i zapachy. Firma wierzy w to, że wzbogacanie życia dziś przyczyni się do zrównoważonego rozwoju w przyszłości, nawiązując współpracę z organizacjami z całego świata i skupiając się na promowaniu doskonałości w biznesie, wspieraniu badań nad nowotworami, działaniach na rzecz równości płci, pomocy ofiarom przemocy domowej, upiększaniu naszego otoczenia i zachęcaniu dzieci do realizacji swoich marzeń. Więcej informacji znajduje się na stronie: marykayglobal.com, oraz na profilach firmy w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn i Twitter.

Wersja źródłowa informacji na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220420005939/en/ 

Źródło: Mary Kay Inc.

KONTAKT:
Stephanie Sprangers
dyrektor generalna Glamhive
e-mail: stephanie@glamhive.com 
tel: +1.206.851.0446

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM