Biznes i finanse

Andersen Global wzmacnia swoją pozycję w Ameryce Łacińskiej, zacieśniając współpracę z kancelarią członkowską w Peru

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Andersen Global wzmacnia swoją pozycję w Peru poprzez zacieśnienie współpracy z kancelarią Picón & Asociados, która z globalną siecią Andersen związana jest już od 2018 roku. Informacja ta pojawiła się wkrótce po ogłoszeniu dotyczącym poszerzenia sieci Andersen Global w Meksyku. Firma cały czas więc wzmacnia swoją obecność w Ameryce Łacińskiej, poszerzając międzynarodową i zintegrowaną ofertę usług.

Na czele kancelarii Picón & Asociados, której siedziba mieści się w Limie, stoi wspólnik zarządzający Oscar Picón. Kancelaria specjalizuje się w sprawach podatkowych i celnych, dostarczając klientom międzynarodowym i krajowym dostosowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie optymalizacji podatkowej, due diligence, doradztwa podatkowego, zgodności z przepisami podatkowymi i cen transferowych.

„W ciągu ostatnich kilku lat zbudowaliśmy silne relacje z kancelariami członkowskimi i współpracującymi w ramach sieci Andersen Global, aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów w regionie i na świecie – powiedział Oscar. – Zyskując status kancelarii członkowskiej Andersen Global, potwierdzamy, że cały czas zależy nam na efektywnym dostarczaniu najwyższej klasy rozwiązań”.

Prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz dodał: „wysoka jakość obsługi klientów pozostaje naszym głównym priorytetem, a współpraca ze specjalistami, którzy myślą w podobny sposób, ma dla nas ogromne znaczenie. Oscar i jego zespół konsekwentnie pokazują, że zależy im na potrzebach klientów, a ich podejście wpisuje się w wartości naszej organizacji. Włączenie Picón & Asociados do naszych struktur jako kancelarii członkowskiej pozwala nam na wzmocnienie pozycji w Ameryce Łacińskiej, wpisując się w szerszą strategię ekspansji Andersen Global”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 10 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 337 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220426005392/en

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM