Biznes i finanse

Hillstone Networks otrzymuje wyróżnienie „Wybór klientów” w raporcie dot. firewalli Gartner® Peer Insights™ „Voice of the Customer” już trzeci rok z rzędu

SANTA CLARA, Kalifornia –(BUSINESS WIRE)– Hillstone Networks, czołowy dostawca rozwiązań ochrony infrastruktury, ogłosił dzisiaj, że firmie przyznano wyróżnienie „Wybór klientów” w raporcie 2022 Gartner Peer Insights ‘Voice of the Customer’: Network Firewalls. Gartner Peer Insights jest bezpłatną platformą oferującą oceny i recenzje skierowane do osób decydujących o wyborze firmowego oprogramowania i usług.

W raporcie tym dostawcy usług, w tym Hillstone Networks, znajdujący się w górnym kwadrancie zestawienia Voice of the Customer (Głos Klientów) otrzymują wyróżnienie klientów Gartner Peer Insights Customers’ Choice, potwierdzone oznaczeniem Wybór Klientów (Customer’s Choice). Wyróżnieni dostawcy muszą osiągnąć lub przekroczyć zarówno wymagany próg średniej ogólnej oceny jak i średniej rynkowej dotyczącej zainteresowania użytkowników i zastosowania technologii.

„Oprócz dostarczania innowacyjnych, sprawdzonych i skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieci, firma Hillstone Networks z zaangażowaniem dąży do zapewnienia klientom niezrównanych doświadczeń – powiedział Tim Liu, współzałożyciel i dyrektor ds. technologii w Hillstone Networks. – Uważamy, że wyróżnienie >>Customers’ Choice<< świadczy o naszym zaangażowaniu w obszarze wyjątkowej obsługi i wsparcia klientów, którzy muszą zapewnić swoim firmom bezpieczeństwo”.

Najważniejsze informacje o Hillstone Networks zawarte w raporcie Gartner Peer Insights „Voice of the Customer” Network Firewalls, aktualne na dzień 28 lutego 2022 r.:

· firma Hillstone Networks otrzymała od użytkowników ocenę 100% w kategorii „gotowość do rekomendacji”,

· 85% użytkowników biorących udział w ankiecie przyznało firmie 5 gwiazdek na 5 możliwych,

· w kategorii „ocena wsparcia”, firma Hillstone Networks otrzymała ocenę 4,9 na 5, w oparciu o 94 recenzje,

· w kategorii „ocena sprzedaży”, firma Hillstone Networks otrzymała ocenę 4,9 na 5, w oparciu o 93 recenzje.

Raport 2022 Gartner Peer Insights “Voice of the Customer” Network Firewalls dostępny jest tutaj.

Działając na rzecz ponad 23000 klientów na całym świecie, spółka Hillstone Networks wyrobiła sobie renomę „bezpieczeństwa, które się sprawdza”. Oferowane przez Hillstone Networks rozwiązania obejmują sieci SD-WAN, ZTNA (model zerowego zaufania), mikrosegmentację, platformę ochrony obciążenia pracą w chmurze (CWPP), system wykrywania i reagowania na zagrożenia sieciowe NDR, jak również system rozszerzonego wykrywania i reagowania XDR. Firma Hillstone Networks znalazła się w grupie Wizjonerów w kategorii „zapory sieciowe” w raporcie Gartner Magic Quadrant™ for Network Firewalls i tutaj również zdobywała wyróżnienia przez osiem lat z rzędu.

Gartner, Gartner Peer Insights ‘Voice of the Customer’: Network Firewalls, raport na podstawie opinii przedstawicieli branży, 29 kwietnia 2022 r. *

Gartner, Magic Quadrant for Network Firewalls, Rajpreet Kaur, Jeremy D’Hoinne, Nat Smith, Adam Hils, 1 listopada 2021 r.

Gartner i Magic Quadrant są zarejestrowanymi znakami handlowymi spółki Gartner Inc. i jej podmiotów stowarzyszonych, objętymi ochroną na terytorium Stanów Zjednoczonych i w innych krajach, przy czym zamieszczono je w niniejszym komunikacie na podstawie udzielonej zgody. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Gartner Peer Insights

Raporty Gartner Peer Insights obejmują opinie poszczególnych użytkowników końcowych oparte na ich doświadczeniu i nie powinny być interpretowane jako fakty ani jako poglądy spółki Gartner lub jej podmiotów stowarzyszonych. Gartner nie promuje żadnego przedsiębiorcy, produktów ani usług wyszczególnionych w treści niniejszego komunikatu, ani nie udziela żadnych gwarancji, określonych w sposób wyraźny bądź dorozumiany, w odniesieniu do rzetelności i kompletności przedmiotowych treści, w tym gwarancji wartości handlowej lub przydatności do określonego zastosowania.

Peer Insights jest zarejestrowanym znakiem handlowym spółki Gartner Inc. i jej podmiotów stowarzyszonych, objętym ochroną na terytorium Stanów Zjednoczonych i w innych krajach, przy czym zamieszczono go w niniejszym komunikacie na podstawie udzielonej zgody. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na wyróżnienie klientów Gartner Peer Insights Customers’ Choice składają się subiektywne opinie indywidualnych użytkowników końcowych, oceny oraz dane wykorzystane w odniesieniu do udokumentowanej metodologii; nie odzwierciedlają poglądów ani nie są wyrazem aprobaty spółki Gartner ani jej podmiotów stowarzyszonych.

Hillstone Networks

Sprawdzone rozwiązania Hillstone Networks w zakresie ochrony infrastruktury dla przedsiębiorstw i dostawców usług zapewniają widoczność i specjalistyczne dane które sprawiają, że przedsiębiorstwa są w stanie kompleksowo rozpoznawać, rozumieć i podejmować natychmiastowe działania w obliczu złożonych i wieloetapowych cybernetycznych zagrożeń. Produkty i usługi Hillstone, wysoko oceniane przez czołowych analityków oraz cieszące się zaufaniem przedsiębiorstw o zasięgu globalnym, zapewniają ochronę, począwszy od architektury rozproszonych zasobów Edge po technologię chmury, tym samym zmniejszając całkowity koszt nabycia i eksploatacji. Więcej informacji znajduje się na stronie www.hillstonenet.com.

Źródło: Hillstone Networks

KONTAKT:

Zeyao Hu

tel. +1 4085086750

e-mail: inquiry@hillstonenet.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM