Biznes i finanse

Dual Miners zmienia oblicze systemu finansowego dzięki wyższym zwrotom z inwestycji

Co oferują

Obecna deklarowana oferta firmy obejmuje rozwiązania DualPro, DualPro Max i najnowsze Dual Premium – wszystkie zostały zaprojektowane w celu obsługi zyskownych operacji w wybranym blockchainie.

Zobacz: www.dualminers.com/products

Poza usługami rozwijania portfela kryptowalut, spółka sprzedaje klientom karty graficzne. Biura spółki zlokalizowane są na trzech kontynentach. Dual Miners może pochwalić się solidną reputacją w branży blockchain, którą zdobyła dzięki swojemu rozległemu doświadczeniu na rynku.

Koszty dostawy

W związku z tym Dual Miners ureguluje zarówno koszty dostawy, jak i opłaty importowe, pozwalając klientom na sprowadzenie całego systemu niezbędnego, aby zacząć kopanie, bez żadnych dodatkowych kosztów poza ceną samego urządzenia.

Dual Miners

Spółka założona w 2015 r. w celu opracowywania i sprzedaży najlepszych na świecie zestawów do kopania kryptowalut, które w zależności od preferencji użytkownika mogą korzystać z algorytmu szyfrowania SHA-256 lub Scrypt. Jak podkreślają jej przedstawiciele, spółka była pionierem równoczesnego wydobywania dwóch kryptowalut na świecie.

„Chcieliśmy, aby DualPro zrewolucjonizowało branżę, zapewniając większą moc przy bardziej przystępnej cenie, niż to się na początku wydawało możliwe” – powiedział Michael Scott.

Spółka posiada biura w wielu innych miastach całego świata, w tym w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji dotyczących spółki i sprzedawanych przez nią towarów można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem: www.dualminers.com.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.dualminers.com

KONTAKT:

Kierownik ds. PR

e-mail: Michael@dualminers.com

tel. (+358) 41 4001034

Źródło informacji: Dual Miners

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM