Biznes i finanse

Tommy Hilfiger powraca na New York Fashion Week

AMSTERDAM–(BUSINESS WIRE)– Tommy Hilfiger, marka należąca do PVH Corp. [NYSE: PVH], ogłasza swój powrót na New York Fashion Week po trzech latach przerwy z pokazem będącym prawdziwym przeżyciem, na którym zaprezentowana zostanie najnowsza kolekcja na jesień 2022 r. „See Now, Buy Now” (Zobacz teraz, kup teraz), zanurzająca uczestników fizycznie i cyfrowo w odświeżonym świecie marki.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20220714005034/en/ 

Odbywające się 11 września o 19:00 czasu wschodniego interaktywne doświadczenie czerpie inspirację z unikalnej sceny artystycznej Nowego Jorku, który jest epicentrum dla ludzi i subkultur, miejscem zderzenia idei lo-fi i hi-tech oraz fuzji stylu i kreatywności. Wydarzenie, które odzwierciedla atmosferę i surowość Nowego Jorku – miejsca narodzin marki TOMMY HILFIGER – połączy ludzi dzięki chwilom spontanicznej kreatywności podczas realnego pokazu w Skyline Drive-In na Brooklynie oraz równoległej prezentacji w metawersum.

„Gdy zastanawiałem się nad miejscem, które uświetni nasz powrót na nowojorski tydzień mody, od razu pomyślałem o legendarnej nowojorskiej kulturze tworzenia – powiedział Tommy Hilfiger. – Kiedy robiłem pierwsze kroki w branży, to właśnie tutaj przenikały się światy mody, sztuki, muzyki i rozrywki. Dziś to samo podejście inspiruje mnie do angażowania się w nowoczesne społeczności, aby budować nowe kreatywne doświadczenia. W tym sezonie chodzi o zderzenie ze sobą moich ulubionych archiwalnych inspiracji z nowymi koncepcjami wydarzeń na żywo i światami wirtualnymi. To doskonały sposób na wyrażenie naszych wartości teraz, gdy wracamy do korzeni i ponownie bierzemy udział w NYFW”.

Innowacyjne multimedialne działania promocyjne tchną nowe życie w kolekcję TOMMY HILFIGER na jesień 2022 r. – od Nowego Jorku, poprzez stolice europejskie, aż po Chengdu i inne miejsca. Nowe koncepcje detaliczne w wybranych sklepach TOMMY HILFIGER i przejęcia marki z kluczowymi partnerami hurtowymi i wyspecjalizowanymi na całym świecie uzupełnią portfolio działań typu phygital. Partnerstwa z wybitnymi osobistościami z całego świata zostaną zaprezentowane na wybiegu i poza nim, nawiązując do korzeni marki TOMMY HILFIGER i odkrywając klasyki na nowo.

Po raz pierwszy w branży wybieg „See Now, Buy Now” będzie transmitowany na żywo do społeczności Roblox, która obejmuje ponad 50 mln użytkowników dziennie, wraz z avatarami w ubraniach z kolekcji Jesień 2022 TOMMY HILFIGER, które przejmą odmienione, wirtualne miasto Nowy Jork. Każdy komplet ubrań, który trafi na prawdziwy wybieg będzie dostępny do kupienia na całym świecie w koncepcji „See Now, Buy Now” Tommy’ego Hilfigera, łącznie z ekskluzywnymi produktami cyfrowymi dostępnymi wyłącznie na platformie Roblox. Współpraca marki z globalną platformą multiwersum rozpoczęła się w grudniu 2021 r., a jej zakres ciągle się rozszerza, wchodząc w nowe fazy.

Dołącz do dyskusji w mediach społecznościowych z hashtagiem #TommyHilfiger i @TommyHilfiger.

TOMMY HILFIGER

TOMMY HILFIGER to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek lifestyle’owych w segmencie premium, która poprawia nastrój i inspiruje konsumentów od roku 1985. Marka kreuje legendarny styl, który ożywa na styku klasyki i nowości i jest współtworzony przez ludzi kształtujących kulturę na całym globie. TOMMY HILFIGER celebruje to, co najważniejsze w klasycznym amerykańskim stylu, uzupełniając go o nowoczesne akcenty. Tommy Hilfiger oferuje najwyższą jakość i wartość swoim klientom na całym świecie poprzez marki lifestyle’owe TOMMY HILFIGER i TOMMY JEANS, obejmujące liczne kolekcje ubrań sportowych dla mężczyzn, kobiet i dzieci, odzież jeansową, dodatki i obuwie. Tommy Hilfiger nigdy nie przestaje stawiać na zrównoważony rozwój i inkluzywność.

Wartość globalnej sprzedaży detalicznej produktów TOMMY HILFIGER sięgnęła w 2021 r. ok 9,3 mld $, a marka opiera się na ponad 16 tys. partnerów z całego świata — jest obecna w 100 krajach i w ponad 2 tys. sklepach detalicznych, w tym w swoim największym flagowym sklepie dostępnym na całym świecie: tommy.com. PVH przejęła spółkę Tommy Hilfiger w 2010 r. i utrzymuje podejście ukierunkowane na budowanie globalnego znaczenia i zasięgu oraz długoterminowego rozwoju marki.

PVH Corp.

PVH to platforma wzrostu dla Calvin Klein i TOMMY HILFIGER. Działając w kierunku budowania siły i znaczenia marki, sprawiamy, że nasze kultowe globalne marki są bliższe konsumentom niż kiedykolwiek wcześniej, dziś i dla przyszłych pokoleń. Kierując się naszymi wartościami i korzystając ze skali i międzynarodowego zasięgu naszej działalności, trwale kształtujemy przyszłość mody jako jeden zespół mający spójną wizję i plan. W tym tkwi nasza siła. To siła PVH+.

Wersja źródłowa informacji w portalu businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220714005034/en/ 

Źródło: PVH Corp.

KONTAKT:
Tommy Hilfiger
Lyndsey Anderson
Starszy kierownik, Komunikacja na świecie i PR
e-mail: Lyndsey.anderson@tommy.com 

Źródło: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM