Biznes i finanse

Transakcje bez swapów w Vantage pozwalają handlującym złotem na zaoszczędzenie prawie 1 mln USD w ciągu trzech miesięcy

PORT VILA, Vanuatu, 8 grudnia 2022 r. /PRNewswire/– Firma Vantage (lub „Vantage Markets”) informuje, że jej wolny od swapów handel złotem XAUUSD spotkał się z ogromnym zainteresowaniem klientów. W ciągu pierwszych trzech miesięcy od wdrożenia traderzy Vantage zaoszczędzili prawie 1 mln USD* na opłatach typu overnight.

W odpowiedzi na pozytywne opinie klientów firma Vantage zdecydowała się kontynuować handel bez swapów po 2022 roku i rozszerzyć ofertę na pozostałe aktywa cyfrowe, aby przynieść korzyści większej liczbie klientów.

Udoskonalenie produktu zostało zaprojektowane w celu zapewnienia jeszcze większej wygody dla handlujących złotem XAUUSD. Klienci nie są obciążani opłatami transakcyjnymi jednodniowymi na wszystkich kontach handlowych, w tym w aplikacji Vantage App, niezależnie od wielkości transakcji. Szczegóły dotyczące handlu bez swapu można znaleźć tutaj. Klienci mogą również obliczyć swoje własne potencjalne oszczędności za pomocą kalkulatora swapowego Vantage.

Marc Despallieres, dyrektor ds. strategii i handlu, zauważa: „Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii od naszych klientów i cieszymy się, że możemy rozszerzyć tę ofertę z korzyścią dla nich. W warunkach ekstremalnej zmienności rynkowej handel bez swapów eliminuje opłaty typu overnight, jako czynnik kosztowy dla naszych klientów, którzy decydują się na realizację długoterminowych strategii handlowych. Daje im to również elastyczność w zamykaniu transakcji w wybranym przez nich czasie, pełniąc funkcję zabezpieczenia i eliminując konieczność codziennego zamykania transakcji”.

„W Vantage nieustannie poszukujemy możliwości wzbogacenia naszej oferty, aby pozwolić naszym klientom prowadzenie transakcji rynkowych na ich własnych warunkach”.

* Na podstawie danych dostarczonych przez podmioty Vantage.

Vantage

Vantage (lub „Vantage Markets”) jest globalnym brokerem działającym na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, który oferuje klientom dostęp do elastycznych i solidnych usług obejmujących kontrakty CFD na rynku walutowym, towarowym, indeksów, akcji, ETF i obligacji. Vantage posiada ponad 13 lat doświadczenia rynkowego i zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników w przeszło 30 biurach na całym świecie.

Vantage to więcej niż broker. Firma zapewnia zaufany ekosystem transakcji, nagradzaną aplikację mobilną do prowadzenia transakcji oraz przyjazną dla użytkownika platformę transakcyjną, która umożliwia klientom wykorzystanie możliwości handlowych. Vantage App można pobrać w App Store lub Google Play.

Lepiej korzystaj z możliwości rynkowych dzięki inteligentniejszym transakcjom – trade smarter @vantage.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1962315/Image.jpg 
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg 

Źródło: Vantage

KONTAKT:
Gwyneth Yeo
kierownik działu globalnego wizerunku marki i komunikacji Vantage
Vantage
e-mail: Gwyneth.Yeo@vantagemarkets.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM