Biznes i finanse

HEUTHES na wysokich pozycjach w nowym rankingu IT@BANK 2022

W obecnej edycji rankingu IT@BANK 2022 sklasyfikowano 43 firmy IT pracujące na potrzeby sektora finansowego, a HEUTHES został ujęty aż w 5 kategoriach:

Tabela

HEUTHES zajął 5. miejsce w rankingu głównym, odnotowując bezprecedensowy wzrost o 17 pozycji w porównaniu do ubiegłorocznego zestawienia i wzrosty w pozostałych rankingach. Firma zauważa, że tak jak w latach ubiegłych, w podrankingu firm z najwyższym potencjałem rozwoju jej miejsce jest zaniżone i nie oddaje wzrostu w rankingu głównym.

Wysokie pozycje w rankingach firma zawdzięcza wdrożeniom systemu MULTICENTAUR PAYMENT HUB oraz MULTICENTAUR PAYMENT HUB BS API w obydwu Zrzeszeniach Banków Spółdzielczych, które stanowią Bank BPS SA z Grupą BPS oraz SGB-BANK SA i Spółdzielczą Grupą Bankową. Również w 2023 roku HEUTHES zamierza tak jak dotychczas prowadzić intensywne prace badawczo-rozwojowe, które doprowadzą do rozwoju nowego oprogramowania oraz powstania kolejnych autorskich technologii obok Client-Web-Server, HDB, CADABAT, VIMI, KOBADIBUS, RTAPU, Blockchain Security Module, Proaperman, R2O, HEURISTICS PATTERN FINDER i BIFILAR.

Firma ocenia, że kolejne rankingi będą dla niej równie korzystne przy szacowanym wzroście sprzedaży w 2022 roku o 25%. Plany rozwojowe firmy obejmują także wprowadzenie nowych produktów na rynek, a wśród nich nowego systemu produktowo-bankowego GRYFBANK. Nowa odsłona jest dopasowana do środowiska chmurowego i będzie również dostępna wersja dla Banków Spółdzielczych.

Obecnie główne systemy informatyczne firmy to MULTICENTAUR PAYMENT HUB, GRYFCARD, GRYFBANK, ISOF-WORKFLOW oraz ISOF-ERP. Rozwiązania HEUTHES pracują w Banku PEKAO SA (od 1989 r.), w SGB-BANKU SA i Spółdzielczej Grupie Bankowej (od 1999 r.), w Banku BPS SA i Grupie BPS (od 2017 r.), w Banku Ochrony Środowiska SA (od 2022 r.), w Volkswagen Bank GmbH (od 2018 r.), w Banku Pocztowym SA (od 2020 r.), w Banku Spółdzielczym w Brodnicy (od 2019 r.), w Banku Spółdzielczym w Bieczu (od 2022 r.) oraz w wielu przedsiębiorstwach.

Więcej informacji na stronach www.heuthes.pl.

Źródło informacji: HEUTHES SP. Z O.O.

 


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM