Biznes i finanse

Bank Pekao: silny kapitał i płynność w 2022 roku

Działania Banku Pekao S.A. w celu wsparcia klientów

  • Wakacje kredytowe – w celu ułatwienia spłaty pożyczki, klienci mogą skorzystać z tej opcji. W zależności od potrzeb, Bank Pekao S.A. udziela od 3 do 12 miesięcy okresu spłaty odroczonych rat kapitałowych i odsetkowych.
  • Odpisy na portfel walutowy – Bank Pekao S.A. wykonuje odpisy na portfel walutowy kredytów hipotecznych, aby pomóc klientom w trudnej sytuacji finansowej.
  • Dołączenie do systemu ochrony banków komercyjnych – Bank Pekao S.A. dołączył do systemu ochrony banków komercyjnych, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i chronić ich interesy.
  • Wpłata na fundusz wsparcia kredytobiorców – Bank Pekao S.A. wpłacił ponad 160 milionów złotych na fundusz wsparcia kredytobiorców, aby pomóc im w spłacie zobowiązań.

Bank Pekao S.A. wykonał wiele działań w celu wsparcia swoich klientów w tym trudnym czasie. Dzięki tym działaniom bank zdołał utrzymać swoją pozycję lidera na rynku finansowym. Wdrożenie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań sprawiło, że Bank Pekao S.A. jest w stanie szybko reagować na wszelkie zmiany w otoczeniu rynkowym i wychodzić naprzeciw potrzebom klientów.

Bank Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. jest jednym z wiodących banków w Polsce, który zapewnia klientom zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe finansowanie, najwyższą jakość usług oraz innowacyjne rozwiązania. Bank, w swoich działaniach, skupia się na wsparciu wszystkich firm, zwłaszcza dużych korporacji.

Bank Pekao S.A. oferuje m.in.:

  • usługi inwestycyjnezarządzanie aktywami, zaangażowanie w innowacyjne projekty, wspieranie wzrostu gospodarczego
  • usługi skarbowe – optymalizacja podatkowa, wsparcie w dochodzeniu prawa konkurencji, konsultacje podatkowe
  • usługi bankowości międzynarodowej – tworzenie i zarządzanie globalnymi sieciami bankowymi, obsługa transakcji międzynarodowych

Korzystając z usług Banku Pekao S.A. możesz zyskać pewność, że Twoje finanse będą w dobrych rękach. Bank oferuje również szeroki zakres nowoczesnych narzędzi online, umożliwiających szybkie i sprawne załatwianie wszelkich transakcji finansowych.

Bank Pekao S.A. jest idealnym wyborem, jeśli szukasz profesjonalnego i elastycznego wsparcia w zarządzaniu Twoimi finansami. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania finansami i zawsze dba o dobro swoich klientów.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM