Wiadomości Polska Biznes i finanse Partnerzy biznesowi w Programie Współdziałania – nowe możliwości dla firm
Biznes i finanse

Partnerzy biznesowi w Programie Współdziałania – nowe możliwości dla firm

Raport wskazuje, że wykorzystanie materiałów wizualnych jest kluczowe dla globalnych liderów biznesowych, aby skutecznie zarządzać rekrutacją pracowników, działalnością promocyjną i sprzedażą. Wyniki badań wskazują, że metody komunikacji wizualnej pozwalają zwiększyć wydajność pracowników i utrzymać zaangażowanie zarówno pracowników pracujących zdalnie, jak i klientów. Co więcej, okazuje się, że wymagane jest dogłębne poznanie projektowania przez pracowników z różnych dziedzin.

19 kwietnia 2023 r. Ministerstwo Finansów powiadomiło, że sekretarz stanu w MF, szef KAS, mł. insp. Bartosz Zbaraszczuk podpisał dwie kolejne umowy w ramach Programu Współdziałania.

Do Programu przystąpiły: Górażdże Cement S.A oraz Podatkowa Grupa Kapitałowa Górażdże, co stanowi dziesiąty przykład współpracy szefa KAS z biznesem.

Dzięki Programowi Współdziałania uczestnicy mogą liczyć na nowoczesną obsługę oraz profesjonalne wsparcie w prawidłowym wykonywaniu obowiązków – podkreśla mł. insp. Bartosz Zbaraszczuk.

Program Współdziałania to wyraz zaufania i partnerstwa w relacjach pomiędzy Krajową Administracją Skarbową, a biznesem.

Ministerstwo Finansów zaprasza wszystkie firmy do przystąpienia do Programu Współdziałania i skorzystania z jego wielu korzyści.

Program Współdziałania to innowacyjny sposób ścisłej i stałej współpracy pomiędzy podatnikiem oraz Szefem KAS, oparty na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i przejrzystości. Głównym jego założeniem jest zagwarantowanie przestrzegania przez podatnika prawa podatkowego z aktywnym wsparciem ze strony Szefa KAS. Program Współdziałania ma umożliwić prawidłowe rozliczanie zobowiązań podatkowych w składanych deklaracjach, przy jednoczesnym ograniczeniu kontroli podatników.

Program jest dostępny dla podmiotów gospodarczych, których roczne przychody przekraczają 50 mln euro.

Kasa Krajowa zapewnia dostosowane do potrzeb podatnika usługi nadzoru i monitoringu, w celu wspierania wdrożonych środków wewnętrznego nadzoru, w tym nadzoru podatkowego.

Program podatkowy stawia podatnika w centrum procesu, umożliwiając samodzielną kontrolę ich rozliczeń, przy jednoczesnym nadzorze ze strony administracji skarbowej.

Ten model współpracy jest obecny w wielu krajach na całym świecie, w tym w Holandii, Hiszpanii, Francji, Austrii, USA i Australii.

Komunikaty publikowane w serwisie PAP są dostarczane bez zmian i z pełną odpowiedzialnością za ich treść przez nadawcę zgodnie z art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Exit mobile version