Biznes i finanse

COTTON USA Mill Performance Indexandtrade; – nowe narzędzie do porównania wydajności przędzalni na targach ITMA 2023

Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu UE na 2024 rok, w którym znalazło się 189,3 mln euro oraz 113 mld euro na dotacje w ramach unijnego instrumentu NextGenerationEU. Budżet jest ważnym elementem długoterminowego planu Unii Europejskiej i został przyjęty na koniec 2020 roku, aby zapewnić finansowanie dla realizacji jej priorytetów.

W czasie ITMA 2023 zostało zaprezentowane innowacyjne narzędzie do oceny porównawczej przędzalni. COTTON USA Mill Performance Index™ pozwala firmom na porównanie swojej wydajności z wynikami konkurencji, a także wyraźnie wskazuje korzyści płynące z używania bawełny pochodzącej z USA.

„Możliwości porównawcze narzędzia opracowanego przez Cotton Council International (CCI) mogą wynieść wydajność przędzalni na nowy poziom – powiedział dyrektor wykonawczy CCI Bruce Atherley. – Wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ pokazuje, jak przędzalnie wypadają na tle swojej bezpośredniej konkurencji i w jaki sposób korzystanie z amerykańskiej bawełny podnosi ich produktywność i wydajność”.

Mill Performance Index™ COTTON USA to wskaźnik opatentowany (oczekujący na patent) który gromadzi anonimowe dane z uczestniczących przędzalni. Wykazuje wpływ pięciu kluczowych aspektów na koszty: wydajność surowca, produktywność maszyn, produktywność pracy, zarządzanie wydajnością i zarządzanie energią. Bezpieczeństwo danych jest priorytetem, i anonimowość jest zachowana.

Zaowocowało to zainteresowaniem właścicieli przędzalni, którzy zdecydowali się wziąć udział w programie pilotażowym, by w pełni wykorzystać potencjał amerykańskiej bawełny. Uczestnicy odnotowali wyższą produktywność pracy, poprawę warunków działania, mniejszą liczbę zerwań przędzy, wyższą produkcję przędzy czesanej i zgrzebnej, zwiększoną produktywnością maszyn i prędkością wrzeciona. Wszystko to sprawiło, że 47 przędzalni z 13 krajów przyczyniło się do sukcesu prezentacji tego wyjątkowego narzędzia podczas ITMA 2023 – największych na świecie międzynarodowych targów technologii włókienniczych i odzieżowych.

Wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ jest dostępny tylko dla członków U.S. Cotton Trust Protocol®, którzy zużywają co najmniej 10 000 beli amerykańskiej bawełny Upland i Supima.

Odwiedź COTTON USA SOLUTIONS® na stanowisku H2-A303 na targach ITMA 2023 i dowiedz się, jak wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ może poprawić wydajność przędzalni z amerykańską bawełną. Jeśli masz jakieś pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie www.cottonusa.org/contact-form.

COTTON COUNCIL INTERNATIONAL (CCI) to pozarządowa organizacja, która od ponad 65 lat wspiera rozpowszechnianie włókien i produktów z bawełny pochodzącej z USA na całym świecie. CCI oferuje Znak COTTON USA™, który wspomaga m.in. przędzalnie, producentów, marki i sprzedawców w wyborze amerykańskiej bawełny, przyczyniając się do wzrostu eksportu tego surowca. Firma działa w ponad 50 krajach i ma 20 biur na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie cottonusa.org.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM