Biznes i finanse

ZwrotyBankowe.pl – nowa szansa na odbicie odsetek z kredytu gotówkowego dla Polaków!

Koszty życia stale rosną, co oznacza, że wielu kredytobiorców nie jest w stanie spłacić swoich zobowiązań. Nie każdy ma możliwość lub chęć pożyczenia gotówki od rodziny, dlatego oferta banku lub firmy pożyczkowej jest często ich jedynym wyborem. Niektórzy zaciągnęli kredyt z zmienną stopą oprocentowania, co obecnie powoduje wzrost ich rat. Inni narzekają na obciążenie ratą kredytu za pośrednictwem stałej stopy procentowej. Na szczęście istnieje sposób, aby pomóc tym, którzy zmaga się z takimi problemami finansowymi. Spółka ZwrotyBankowe.pl oferuje niezawodną pomoc w odzyskiwaniu nadpłaconych rat kredytowych.

Widząc, że nie każdy może pożyczyć od rodziny, a pożyczki z banku lub firmy pożyczkowej często są niewystarczające, została stworzona oferta polskiej spółki ZwrotyBankowe.pl. Ta usługa pozwala kredytobiorcom pozbyć się problemu z kredytem. Skorzystanie z oferty ZwrotyBankowe.pl może pomóc klientom uniknąć nadmiernego obciążenia ratą kredytu, a także zapewnić im możliwość uwolnienia się od kredytu, bez konieczności spłaty go w całości.

ZwrotyBankowe.pl zauważyło, że wiele instytucji pożyczkowych popełnia błędy w umowach kredytowych, które dotyczą kredytów konsumenckich. Następstwem tego jest Sankcja Kredytu Darmowego, która wynika z ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. W praktyce oznacza to, że konsumenci spłacają dokładnie tyle, ile pożyczyli – bez odsetek, prowizji ani innych opłat. Taki kredyt trwa nadal, ale bez części odsetkowej, która jest zazwyczaj najwyższa w pierwszym okresie kredytowania.

Jeśli chcesz uniknąć skomplikowanych i często niejasnych zapisów umowy kredytowej, ZwrotyBankowe.pl może Ci pomóc. Przeprowadzili oni analizę tysięcy umów kredytowych i w 99% przypadków, gdy w umowie znajdują się dodatkowe koszty, takie jak prowizja lub składka ubezpieczeniowa, można wystąpić o Sankcję Kredytu Darmowego. Głównym źródłem problemów jest to, że instytucje pożyczkowe naliczają odsetki od kosztów, ale nie powinny. Uniknąć tego, można skorzystać z pomocy ZwrotyBankowe.pl.

Odsetki umowne to w istocie opłata za udostępnienie kapitału, a nie kapitał sam w sobie. Nikt z nas nie otrzymał żadnej kwoty w zamian za prowizję czy składkę ubezpieczeniową, lecz przeciwnie – podpisaliśmy dyspozycje, wskazujące instytucji pożyczkowej, żeby zapłacić te kwoty. W efekcie tego, co jest wypłacane i co możemy swobodnie dysponować, nie jest traktowane jako kapitał, z którego można korzystać i liczyć odsetki.

Roberta zaniepokoiło, że jego rata kredytowa wzrosła do 1800 zł. Zaniepokojony, postanowił zwrócić się o pomoc do spółki ZwrotyBankowe.pl. Po przeanalizowaniu sytuacji okazało się, że bank nie wyjaśnił Robertowi wszystkich warunków umowy, a wcześniejsza oferta nie uwzględniała wszystkich opłat i ukrytych kosztów. ZwrotyBankowe.pl w imieniu pana Roberta wystąpiło do banku o zwrot nadpłaconych rat, kosztów i ukrytych opłat w kwocie ponad 30 000 zł.

Robert został poinformowany, że jego nowa miesięczna rata wynosi 2100 zł, co oznacza wzrost o 75% w porównaniu z poprzednią ratą. Jest to związane z wzrostem stawki WIBOR 3M z 1,73% do 6,70%, co sprawiło, że oprocentowanie kredytu wzrosło z 9,99% do ponad 16%.

Analiza umowy pana Roberta wykazała, że bank pobrał dodatkowo prowizję w wysokości 30000 zł, co stanowi niemal 20% pożyczonej kwoty. Pan Robert nie był świadomy tego, aż do momentu, w którym skontaktował się z analitykiem finansowym z firmy ZwrotyBankowe.pl. W efekcie, bank naliczył odsetki umowne również od tej prowizji, co ostatecznie podwyższyło kwotę do zwrotu do 280000 zł. Co gorsza, bank nie przekazał prawdziwych informacji dotyczących kredytu w umowie, takich jak stopa oprocentowania, RRSO czy całkowity koszt kredytu – naruszając prawo.

Pani Robert zdecydowała skorzystać z Sankcji Kredytu Darmowego, aby odzyskać pieniądze, które zostały bezprawnie pobrane przez bank w ciągu ostatnich sześciu lat. W tym celu powierzyła firmie ZwrotyBankowe.pl, aby w jej imieniu złożyła oświadczenie do banku odnośnie skorzystania z Sankcji Kredytu Darmowego. Firma wzywa również bank do zwrotu wszystkich odsetek umownych oraz prowizji w wysokości 106000 zł, które zostały pobrane w ciągu ostatnich sześciu lat.

Pan Robert zawarł kredyt na 12 lat i jest dopiero w połowie spłaty. Sankcja Kredytu Darmowego oznacza, że umowa kredytu pozostaje bez zmian, ale konsument będzie spłacał tylko sam „kapitał”. W przypadku pana Roberta jego rata wynosząca 2100 zł składała się z części odsetkowej i części kapitałowej. Dzięki Sankcji Kredytu Darmowego jego rata spadnie z 2100 zł do 500 zł, co przyniesie ogromne oszczędności w domowym budżecie.

Nie tylko kredyty ze stawką WIBOR są objęte Sankcją Kredytu Darmowego. ZwrotyBankowe.pl skupia się także na analizie umów z oprocentowaniem stałym, w których instytucje pożyczkowe wyłudzają odsetki, składki ubezpieczeniowe i inne koszty kredytu.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM