Nauka i technologie

Fleet Derby 2023: System Webfleet wygrywa nagrodę za najlepsze oprogramowanie do zarządzania flotą

System Webfleet, wyróżniony również w tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Derby, zdobył pierwsze miejsce w kategorii Technologie cyfrowe dla flot: Oprogramowanie do zarządzania flotą. Jako lider w dziedzinie telematyki samochodowej, system Webfleet jest ceniony przez europejskie firmy transportowe i małe przedsiębiorstwa jako najlepsze rozwiązanie do zarządzania flotą.

Webfleet, system telematyczny Bridgestone uznany na całym świecie za godne zaufania rozwiązanie do zarządzania flotą, zdobył nagrodę w plebiscycie magazynu „Fleet” – Fleet Derby 2023. Głosujący docenili Webfleet jako najlepsze technologiczne rozwiązanie cyfrowe do zarządzania flotą.

„Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasz system telematyczny ponownie został doceniony przez polskie firmy flotowe – mówi Dariusz Terlecki, Regional Director Poland & EE, Webfleet. – Nagroda Fleet Derby dla systemu Webfleet to niezwykle prestiżowe wyróżnienie, a także potwierdzenie wartości naszej firmy, która nieprzerwanie rozwija innowacyjne produkty telematyczne wspierające menedżerów flot i kierowców. Obecna sytuacja makroekonomiczna sprawia, że przewoźnicy i firmy flotowe coraz uważniej przyglądają się kosztom operacyjnym i szukają sposobów na ich optymalizację. W obliczu wyzwań, z jakimi zmaga się branża TSL, firmy coraz częściej sięgają po technologie cyfrowe dla flot, które przyczynią się do generowania oszczędności. Mogliśmy się o tym przekonać w najnowszych raporcie >>Nowoczesne technologie ograniczające koszty utrzymania flot<>Fleet<< i Webfleet. Nasz system zwiększa efektywność użytkowania floty pojazdów i wspiera ekonomię jazdy, ponadto jest niezwykle intuicyjny i przyjazny dla środowiska. Nagroda Fleet Derby, która reprezentuje głosy i opinie klientów, potwierdza wysoką jakość i korzyści osiągane za pomocą naszych rozwiązań.”

System Webfleet to rozwiązanie telematyczne, które umożliwia wydajne zarządzanie flotą pojazdów. Oprogramowanie jako usługa (SaaS) zapewnia szybki i bezpieczny dostęp do danych. Użytkownicy mogą zaoszczędzić na paliwie, optymalizując koszty floty i zyskując wgląd w wykorzystanie pojazdów w jednym miejscu. System jest dostępny na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu menadżerowie zawsze mają aktualne informacje o kierowcach i pojazdach. System Webfleet oferuje również możliwość ekonomicznej jazdy, co zwiększa wydajność floty i poprawia bezpieczeństwo na drodze.

Fleet Derby 2023 to ogólnopolski plebiscyt internetowy, który promuje dostawców rynkowych, ich produkty i usługi flotowe wspierające zarządzanie flotą samochodów. Plebiscyt skierowany jest do tych firm, które mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, flotowej i elektromobilności. 21 czerwca 2023 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek, zwieńczająca 12. edycję plebiscytu. Przez 7 miesięcy (grudzień 2022 r. – czerwiec 2023 r.), plebiscyt został przeprowadzony online na stronie www.fleetderby.pl, a jego organizatorem była redakcja miesięcznika „Fleet”.

Webfleet to przyjazne użytkownikowi oprogramowanie do zarządzania flotą, w którym ponad 60 tysięcy klientów na całym świecie zaufało swoim potrzebom dotyczącym efektywności, bezpieczeństwa, zgodności z przepisami i zrównoważonego zarządzania. Przez ponad 20 lat Webfleet dostarcza danych, które pomagają menedżerom flot w optymalizacji ich działań.

Webfleet wspiera realizację The Bridgestone E8 Commitment, globalnego zobowiązania firmy Bridgestone Mobility Solutions do wyposażenia świata w zrównoważone rozwiązania oparte na danych w obszarze mobilności. The Bridgestone E8 Commitment wyznacza wartości, które firma obiecuje dostarczyć społeczeństwu, klientom oraz przyszłym pokoleniom w ośmiu kluczowych obszarach: Energia, Ekologia, Wydajność, Rozbudowa, Ekonomia, Emocje, Ułatwienie i Wzmacnianie. To właśnie te wartości służą jako kompas do wyznaczania priorytetów strategicznych, podejmowania decyzji i działań na całym świecie.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat Bridgestone i jego działalności w regionie EMIA, odwiedź stronę www.bridgestone-emia.com oraz press.bridgestone-emia.com. Dodatkowo, możesz obserwować firmę na Twitterze: @WebfleetNews oraz uzyskać dalsze informacje na webfleet.com.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM