Zdrowie i styl życia

Biegnij z nami – Festiwal Biegowy już niedługo!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój jest już tuż tuż! 14. edycja tego wyjątkowego wydarzenia przygotowała dla uczestników niezapomniane atrakcje, w tym szansę na wygranie samochodu. Przygotujcie się na moc wrażeń!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej to wyjątkowe wydarzenie, którego nie sposób przegapić. Emocje, zdrowa rywalizacja i świetna atmosfera to główne składniki tej imprezy. Tutaj wszyscy są mile widziani! Zróżnicowane trasy biegowe zapewnią każdemu uczestnikowi wyjątkową przygodę. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym biegaczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę!

Już wkrótce Biegacze z całej Polski spotkają się w Piwnicznej, by wziąć udział w Festiwalu Biegowym. W tym roku do wygrania jest wspaniały samochód – biała Toyota Aygo X. Ten nowoczesny model pojazdu wyposażony jest w szereg udogodnień, perfekcyjnie sprawdzających się zarówno w mieście, jak i podczas dłuższych podróży. Żeby mieć szansę na wygraną, trzeba ukończyć jeden z biegów o dystansie co najmniej 10 km.

Rok 2020 to wyjątkowy czas współpracy między Fundacją Festiwalu Biegów i Akademią Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Obie instytucje łączą siły, aby stworzyć wyjątkową strefę masażu, która pomoże biegaczom szybko odzyskać siły po intensywnym treningu. Dzięki wsparciu wykwalifikowanych opiekunów, uczniowie uczelni będą mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności i doświadczenie w zakresie fizjoterapii.

Nowa wersja paragrafów:

Tydzień obfituje w wyjątkowe okazje dla miłośników biegania! Aby skorzystać z promocji na półmaraton, wystarczy wpisać kod 14FBPOLMARATON23 podczas rejestracji. Zaoszczędzicie aż 30%! Aby zarejestrować się, kliknij TUTAJ. Ta oferta to okazja, której nie możecie przegapić!

Zaplanuj swój start w Festiwalu Biegowym i ciesz się z tak wspaniałej okazji! Nie ma lepszego sposobu na to, by spędzić czas niż bieganie wraz z innymi miłośnikami sportu. Dołącz do nas i ciesz się tym wyjątkowym doświadczeniem!

Jeśli chcesz wiedzieć, co czeka Cię na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej we wrześniu, nie przegap regularnych „nowych kart” ogłaszanych co tydzień. Czas do wyczekiwanego święta biegania mija szybko, więc dołącz do wydarzenia i bądź jego częścią!


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM