Biznes i finanse

SANY: Inwestując w zrównoważony rozwój Afryki

Oponeo.pl, właściciel serwisu Opony.pl, czołowego sprzedawcy opon w internecie, zdecydował się zaufać Motowarsztat.pl i wybrać je do prowadzenia swojego debiutanckiego punktu serwisowego. Jest to duże uznanie dla innowacyjnego oprogramowania do zarządzania warsztatem samochodowym i potwierdzenie, że jest ono godne zaufania wśród kluczowych graczy w branży motoryzacyjnej. Współpraca obu firm oznacza nowy, ekscytujący etap w rozwoju ich obu, oparty na zapewnieniu klientom najwyższej jakości usług motoryzacyjnych.

Chiny i Afryka spotkały się w Changsha, aby wspierać współpracę gospodarczo-handlową. W targach uczestniczyło ponad 1,5 tys. wystawców, w tym grupa SANY, która zaprezentowała swoje flagowe produkty. SANY prezentowało 14 produktów, w tym maszyny do produkcji betonu, budowy dróg oraz maszyny portowe. Były to produkty, które mogą znacznie wspomóc rozwój infrastruktury w Afryce.

Xiang Wenbo, prezes rotacyjny SANY, wypowiedział się w charakterze przedstawiciela chińskiego biznesu podczas wydarzenia, aby podkreślić długą współpracę między Chinami a Afryką oraz możliwości rozwoju współpracy gospodarczej pomiędzy nimi.

Chiny i Afryka współpracują ze sobą w szerokim zakresie, co przyniosło wymierne korzyści obu stronom. Chiny stały się największym partnerem handlowym Afryki, a obroty handlowe pomiędzy nimi w 2021 r. osiągnęły rekordowy poziom 254,289 mld USD – wzrost aż o 35,3%. Dodatkowo Chiny realizują na wielu poziomach współpracę w zakresie infrastruktury, wspierając budowę drogi, mostów i portów w całej Afryce.

Współpraca Afryki z Chinami oraz zaangażowanie się tych ostatnich w rozwój kontynentu przyniosły istotne rezultaty. Infrastruktura Afryki rozwinęła się w znacznym stopniu, a sieć dróg wzrosła o 150 tys. km. To z kolei pozwoliło na dostęp do infrastruktury dla blisko 700 mln użytkowników, a także przyczyniło się do szybszego rozwoju gospodarczego i technologicznego. Ponadto Chiny wykształciły w Afryce ponad 160 tys. specjalistów z różnych dziedzin oraz przekazały swoje doświadczenia w dziedzinie rolnictwa, co wpłynęło na zwiększenie jego zrównoważenia na terenie tego kontynentu.

Afryka stanowi ogromny potencjał gospodarczy dla Chin, co w 2002 r. udowodniła marka SANY, wysyłając do Maroka pierwsze maszyny budowlane. SANY dostarczyło swoje produkty do ponad 50 państw tego kontynentu, wspierając ważne projekty budowlane, takie jak elektrownia wiatrowa w mieście Adama. W ostatnim czasie Etiopia odnotowała 102 turbiny wiatrowe SANY, które dostarczają czystą energię do stolicy Addis Abeby.

Wykorzystanie energii wiatrowej ma ogromne znaczenie w zakresie wspierania transformacji energetycznej i zapewniania bezpieczeństwa energetycznego w ChRL. SANY jest liderem na rynku urządzeń i usług produkcji czystej energii. Co więcej, firma inwestuje w kraje afrykańskie, aby wspierać rozwój społeczeństwa i tworzyć bardziej ekologiczny i zrównoważony świat.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM