Polityka i społeczeństwo

World for Ukraine 2023: Mapa do Wolności i Odrodzenia – Liderzy i Eksperci w Dyskusji

Ponad 60 prelegentów i prelegentek, wśród których znajdują się Anatolii Fedoruk, burmistrz Buczy pod Kijowem, John Hewko, sekretarz generalny i prezes Rotary International, Matthew Booth, doradca rządu Ukrainy ds. strategicznej komunikacji w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Kijowie, Valeriia Palii, prezeska Narodowego Ukraińskiego Towarzystwa Psychologicznego, oraz Michael Capponi, założyciel i prezes organizacji charytatywnej Global Empowerment Mission – potwierdziło już swoją obecność na szczycie „World for Ukraine 2023. The Roadmap to Freedom and Recovery”, który odbędzie się w dniach 28-29 września w G2A Arenie w Rzeszowie-Jasionce.

Szczyt „World For Ukraine” (W4UA) zgromadził ponad 100 organizacji społeczeństwa obywatelskiego z całego świata, wraz z przedstawicielami władz, samorządów i biznesu, aby wesprzeć Ukrainę. W grudniowej edycji szczytu w Jasionce uczestniczyli aż 33 burmistrzowie i samorządowcy z całej Ukrainy. Celem spotkania było koordynowanie działań wielu niezależnych podmiotów, aby skutecznie wspierać Ukrainę.

W4UA jest wyjątkowym wydarzeniem o inkluzywnym charakterze, bez zaangażowania politycznego, a także o zasięgu międzynarodowym. Wstęp jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. To właśnie w Jasionce spotykają się ludzie z całego świata, aby wspólnie budować partnerstwa, które przyczynią się do poprawy sytuacji na Ukrainie. Wokół wydarzenia narasta społeczność złożona z ekspertów i aktywistów z całego świata.

„Podobnie jak w zeszłym roku, w tegorocznej edycji szczytu >>World for Ukraine<< wystąpi wielu uznanych prelegentów i prelegentek z całego świata – powiedział Bartosz Staniszewski, rzecznik W4UA. – Będziemy mieli zaszczyt gościć przedstawicieli rządów i parlamentarzystów, prezesów największych organizacji humanitarnych niosących pomoc mieszkańcom Ukrainy, międzynarodowych ekspertów ds. mediów, zdrowia psychicznego i praw człowieka, a także reprezentantów szeroko pojętego społeczeństwa obywatelskiego. Wspólnym mianownikiem są dla nas wszystkich nasze działania mające na celu niesienie pomocy mieszkańcom Ukrainy, a także starania w celu zapewnienia im lepszej przyszłości”.

Już ponad 60 ekspertów i ekspertek wykładowców potwierdziło swoją obecność na wrześniowym szczycie. Sprawdź kogo możesz usłyszeć (https://w4ua.com/summit-2023/speakers-2023/):

Na wrześniowym szczycie wystąpiło już ponad 60 wybitnych mówców i mówczyń. Przejrzyj listę prelegentów (https://w4ua.com/summit-2023/speakers-2023/):

Wrześniowy szczyt jest wspierany przez ponad 60 ekspertów i ekspertów w dziedzinie wykładów. Sprawdź, kto potwierdził swój udział w szczycie (https://w4ua.com/summit-2023/speakers-2023/):

Wśród zaproszonych gości i prelegentów na W4UA 2023 znajdą się wybitni przedstawiciele społeczności międzynarodowej, w tym Anatolii Fedoruk – burmistrz miasta Bucza pod Kijowem, który odznaczony został Państwowym Medalem Zasług III i II Stopnia za skuteczny program odbudowy po zbrodniach wojennych. Oleg Dunda – deputowany do Rady Najwyższej Ukrainy, przewodniczący Podkomisji ds. Budownictwa i Projektowania oraz członek parlamentarnej Komisji ds. Organizacji Władzy Państwowej, Samorządu Lokalnego, Rozwoju Regionalnego i Planowania Przestrzennego. John Hewko – sekretarz generalny i prezes Rotary International i Fundacji Rotary, członek rady powierniczej Ukraińskiego Uniwersytetu Katolickiego we Lwowie i członek Rady ds. Stosunków Zagranicznych. Następnie Matthew Booth, brytyjski doradca rzą

Zapraszamy do wzięcia udziału w szczycie „World For Ukraine 2023”! To niezwykła okazja, by dołączyć do międzynarodowego ruchu na rzecz lepszej przyszłości Ukrainy. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i wspólnych działań dla przyszłości kraju. Dołącz do nas w dniach 5-7 grudnia 2023 r.!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szczycie „World For Ukraine 2023” lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z Katarzyną Merrett:

e-mail: w4ua@secnewgatecee.com 

tel. +48 723 202 109

Więcej informacji o tym wyjątkowym wydarzeniu znajdziesz na stronie https://w4ua.com/.

Do zobaczenia w grudniu!

Organizatorzy szczytu „World For Ukraine 2023” zapraszają do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! Weź udział w sesjach dyskusyjnych i szkoleniowych, rozmawiaj z przedstawicielami rządów i organizacji, poznawaj innowacyjne rozwiązania i współtwórz przyszłość Ukrainy. W dniach 5-7 grudnia 2023 r. wspólnie stworzymy podstawy przyszłości tego pięknego kraju!

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Katarzyną Merrett:

e-mail: w4ua@secnewgatecee.com 

tel. +48 723 202 109

Więcej informacji o szczycie „World For Ukraine 2023” znajdziesz na stronie https://w4ua.com/.

Do zobaczenia w grudniu!

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji na temat Raportu W4UA 2022 na naszych kanałach społecznościowych:

Raport W4UA 2022 stanowi wyjątkowe i znaczące wydarzenie dla ukraińskiego społeczeństwa. Zachęcamy do śledzenia najnowszych informacji na temat Raportu W4UA 2022 na naszych kanałach społecznościowych. Linki do naszych mediów społecznościowych:

  • Facebook: https://www.facebook.com/THEWORLDFORUKRAINESUMMIT 
  • LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/w4ua/ 
  • Twitter: https://twitter.com/W4UA_Summit 
  • Instagram: https://www.instagram.com/w4ua_summit/ 

Aby uzyskać więcej informacji na temat Raportu W4UA 2022, odwiedź stronę https://w4ua.com/report-2022/.

Fundacja World For Ukraine zaprasza do śledzenia najnowszych informacji na temat Raportu W4UA 2022 i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM