Polityka i społeczeństwo

Polskie produkty na Międzynarodowych Targach Handlowych w Hongkongu

Polskie produkty na targach HKTDC Food Expo Pro

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia polskiego stoiska narodowego na targach HKTDC Food Expo Pro w Hongkongu. Wszyscy odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą polskich produktów wysokiej jakości, wśród których znajdą się produkty zbożowe, soki owocowe, przetwory owocowo-warzywne, konfitury, syropy, miody, nabiał i produkty mleczne, produkty drobiowe, produkty rybne oraz słodycze.

Polskie produkty zachwycą!

Polskie produkty oferowane na targach HKTDC Food Expo Pro to gwarancja wysokiej jakości i smaku. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska i przekonania się na własnej skórze, jak wyjątkowe są te produkty.

W pierwszym dniu targów odwiedziła nas znamienita delegacja, w skład której wchodzili Peter KN Lam – prezes Rady Rozwoju Handlu w Hongkongu, a także Blanka Gołębiowska – konsul i kierownik Referatu ds. Konsularnych, Ekonomicznych, Komunikacji i Dyplomacji Publicznej w Konsulacie Generalnym RP w Hongkongu. Przedstawiciele sieci handlowych, hurtowników oraz organizacji branżowych zapoznali się ze stoiskiem polskim.

Polskie stoisko było wizytowane przez przedstawicieli Federacji Przedsiębiorstw Branżowych (Federation of Hong Kong Industries), która jest jedyną ustawową izbą handlu w Hongkongu oraz jedną z czterech najważniejszych organizacji tego typu.

Targi stanowią platformę wymiany doświadczeń i wiedzy oraz współpracy biznesowej między polskimi a zagranicznymi producentami żywności.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprezentowało szeroką gamę produktów spożywczych, w tym mięso wołowe, którego popularność ugruntowano na targach poprzez organizację pokazów kulinarnych.

Udział Ministerstwa w targach HKTDC Food Expo Pro ma na celu promocję polskiej żywności, zachęcenie zagranicznych kontrahentów do zapoznania się z ofertą polskich firm i zaproszenie ich do współpracy.

Celem uczestnictwa jest również zwiększenie zasięgu polskich produktów na rynkach światowych, w tym na rynku chińskim.

Targi HKTDC Food Expo Pro, które odbywają się w Hong Kong Convention and Exhibition Centre w dniach od 17 do 19 sierpnia 2023 r., gwarantują wyjątkowe doświadczenie. Oferują wystawców i gości z całego świata szansę na przeżycie niezapomnianej przygody w największej i najbardziej renomowanej wystawie żywności i napojów w Azji.

Hongkong oferuje świetny dostęp do Chin kontynentalnych i południowo-wschodnich rynków azjatyckich, jako centrum handlowe i logistyczne, łącząc Europę i Azję w jedno. Przejrzyste regulacje celne i strategiczne położenie w tej części świata sprawiają, że jest to doskonały wybór dla wielu międzynarodowych firm.

Zgodnie z art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe, komunikaty publikowane w serwisie PAP pozostają niezmienione w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca ponosi pełną odpowiedzialność za treść komunikatu. (PAP)


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM