Nauka i technologie

Nowe możliwości dzięki WeNet: Kampania digitalowa dla MŚP

23 sierpnia 2023 roku WeNet wyrusza w kolejną podróż promocyjną – digitalową kampanię wizerunkową. Inicjatywa, której głównym punktem jest Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym oraz ambasador marki WeNet, obejmuje szerokie działania w największych ogólnopolskich portalach internetowych i mediach społecznościowych.

WeNet kładzie nacisk na łatwą i efektywną cyfrową transformację małych i średnich przedsiębiorstw. W tym celu oferujemy wsparcie profesjonalnych doradców internetowych, którzy zapewniają kompleksowy dostęp do narzędzi i aktywności w internecie, aby pomóc przedsiębiorcom w osiąganiu lepszych wyników sprzedażowych i budowaniu rozpoznawalności swojego biznesu poprzez skuteczne pozycjonowanie i zwiększenie widoczności w sieci.

„Jako lider transformacji technologicznej edukujemy i uświadamiamy przedsiębiorców, jak ważna jest aktywność biznesowa w internecie. Nasi doradcy internetowi od lat pomagają przedsiębiorcom prowadzić działania promocyjne w internecie, wdrażając najlepsze narzędzia marketingowe po to, aby klienci osiągnęli wzrost widoczności w skali lokalnej lub ogólnopolskiej. Naszym celem jest zbudowanie świadomości marki jako partnera, który rozumie potrzeby małych i średnich firm, szczególnie w czasie dynamicznych zmian w dobie rewolucji technologicznej” – mówi Marcin Durzyński, wiceprezes zarządu WeNet. 

Kampania WeNeta opiera się na sukcesach dwóch wyjątkowych bohaterów: właścicielki cukierni oraz Roberta Korzeniowskiego – wielokrotnego mistrza olimpijskiego, który dzięki WeNetowi mógł skutecznie przenieść swoją działalność do sieci.

Kampania WeNeta skupia się na historiach sukcesów dwóch wybitnych postaci – właścicielki cukierni oraz Roberta Korzeniowskiego, który jako mistrz olimpijski zdobył niezliczone medale, a dzięki WeNetowi osiągnął sukces w biznesie online.

„Celem naszej kampanii jest poinformowanie odbiorców o głównych korzyściach oferty WeNet dla firm z sektora MŚP i możliwościach rozwoju biznesu w internecie. Chcemy wspierać naszych klientów na każdym etapie rozwoju, stąd podkreślamy unikatową rolę doradcy internetowego. Aż 91 proc. naszych klientów zdecydowanie wysoko ocenia obsługę naszych doradców i ich wsparcie w rozwoju biznesu w internecie” – podkreśla Katarzyna Jezierska, członek zarządu, dyrektor ds. marketingu WeNet.

WeNet oferuje swoim klientom wszechstronną pomoc w zakresie marketingowej strony biznesu. Naszych specjalistów charakteryzuje wiedza i doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, działaniach SEO, lokalnym marketingu czy e-commerce. Dzięki temu, naszym klientom pozwala to skupić się na kluczowych kwestiach ich biznesu. Ponadto, zapewniamy dogodny abonamentowy model rozliczeń.

Kampania promocyjna ruszy 23 sierpnia 2023 roku i potrwa do końca października tego samego roku. Jej głównym narzędziem będzie internet, który posłuży do prezentacji formatów search, display, content i mailingi. Dodatkowo, komunikacja zostanie przeprowadzona w ogólnopolskich portalach internetowych, Google, YouTube i Facebooku.

Koncepcja Kreatywna

Change jest głównym odpowiedzialnym za stworzenie koncepcji kreatywnej dla WeNet. Dzięki ich kreatywnym i innowacyjnym pomysłom, WeNet może nadal oferować swoim klientom najlepsze usługi. Dodatkowe wsparcie kreatywne w online oraz planowanie i zakup mediów oferuje agencja Sales & More.

Koncepcja kreatywna Change pozwoliła WeNet uzyskać wyjątkowy wizerunek i wyrazić swoją misję oraz wizję. Wykorzystanie szerokiego spektrum narzędzi i zaawansowanych technologii pozwoliło na stworzenie jednej z najbardziej odnoszących sukcesy platform online w Polsce.

Zespół Change tworzy wyrafinowane i wyjątkowe rozwiązania, które nadają WeNet wyróżniający się wygląd. W celu uzyskania jeszcze lepszych efektów, agencja Sales & More wspomaga firmę w działaniach w online oraz zapewnia planowanie i zakup mediów.

Change i Sales & More wykorzystują swoje wyjątkowe kompetencje, aby wesprzeć WeNet w codziennej pracy i zapewnić optymalną wydajność. Receptą na sukces jest współpraca i wzajemne zaufanie pomiędzy firmą a jej partnerami.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM