Ludzie i kultura

Konin: Otwarcie Drzwi Kultury 2023/2024

Konin będzie miał zaszczyt gościć wyjątkową Inaugurację Roku Kulturalnego 2023/2024, składającą się z monodramu Krystyny Jandy oraz koncertu Łukasza Kuropaczewskiego w towarzystwie Marcina Wyrostka. Tę niezwykłą uroczystość będzie można zobaczyć 19 i 22 września!

Już 29 sierpnia w Konińskim Domu Kultury rusza sprzedaż biletów na wyjątkowy wieczór z Krystyną Jandą. 19 września odbędzie się spektakl MY WAY, w którym aktorka z okazji swoich 70. urodzin opowie o swoich wczesnych latach, przyjaciołach i karierze. Wspomnienia i aktualności zamknięte w formie monologu scenicznego pozwolą publiczności lepiej poznać twórczość i osobę Krystyny Jandy. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w kasie Domu Kultury już od godziny 8.00.

Zapraszamy 22 września na uroczyste rozpoczęcie roku kulturalnego w Koninie! W ramach tego wydarzenia wręczone zostaną stypendia i nagrody prezydenta miasta Konina dla utalentowanych artystów oraz działaczy kultury. Po oficjalnej części wydarzenia wystąpią światowej sławy gitarzysta Łukasz Kuropaczewski oraz najpopularniejszy polski akordeonista Marcin Wyrostek, w towarzystwie Orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu. Podczas koncertu usłyszymy utwory Astora Piazzolli. Nie przegapcie tej jedyny w swoim rodzaju okazji – bilety kosztują 30 zł!


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM