Ludzie i kultura

LOTTO głosuje na zmiany w lokalnych społecznościach – Totalizator Sportowy `Wygrywamy zaczyna się od WY

Do 18 września 2023 roku będzie trwać loteria promocyjna Totalizatora Sportowego, w której gracze mają szansę wygrać wspaniałe nagrody oraz zagłosować na jeden z 89 obiektów sportowych lub kulturalnych. Dzięki temu możliwe będzie dofinansowanie modernizacji, doposażenia lub budowy obiektu w ramach drugiej edycji akcji „Wygrywamy zaczyna się od WY”.

Robert Lewandowski – kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej – jest twarzą akcji „Wygrywamy zaczyna się od WY”. Dzięki niej możesz wygrać jeden z 700 nagród loterii, w tym koszulki i piłki z autografem Roberta Lewandowskiego, koszulki z podpisami koszykarzy LOTTO 3×3 Team, opaski sportowe Garmin oraz karty podarunkowe 4F.

Aby oddać głos na wybraną przez siebie lokalną inicjatywę spośród 89 dostępnych na stronie https://gramywygrywamy.pl/objects.php, wystarczy wziąć udział w loterii Totalizatora Sportowego. Możesz to zrobić, dokonując zakupu dowolnego produktu LOTTO w kolekturze, na lotto.pl lub w aplikacji LOTTO, zeskanując kod QR z kuponu promocyjnego lub wpisując kod ręcznie na stronie www.gramywygrywamy.pl. Tegorocznym urozmaiceniem jest loteria Ekspres Losów „Szybka piłka”, dzięki której można wygrać 22 mln zł z puli nagród.

Sprawdzanie wyników loterii jest możliwe natychmiast po jej zakończeniu. Dane o zwycięzcach będą systematycznie aktualizowane, zawierając kod promocyjny, imię, pierwszą literę nazwiska oraz nagrodę. Pełna lista zwycięzców zostanie opublikowana do końca grudnia 2023 r.

„Jesteśmy na półmetku drugiej edycji akcji >>Wygrywamy zaczyna się od WY<<, dzięki której mamy szansę zagłosować na zmiany w swojej okolicy. W ubiegłym roku dofinansowaliśmy 27 obiektów sportowych i kulturalnych. W tym roku przeznaczamy na ten cel blisko pięć milionów złotych” – mówi Magdalena Kopka-Wojciechowska, członek zarządu Totalizatora Sportowego.

Fundacja im. Haliny Konopackiej przygotowała w tym roku 4,8 mln zł na dofinansowanie projektów lokalnych. Na podstawie głosów graczy LOTTO powstanie lista rankingowa najbardziej pożądanych inwestycji w danym województwie. Efektem będzie wyłonienie od 1 do 6 laureatów, przyznających się do 300 tys. zł na jedno województwo.

Głosując na projekty lokalne, gracze LOTTO wspierają własną społeczność i swoje województwo. Po zebraniu głosów Fundacja im. Haliny Konopackiej wybierze nagrodzonych, którzy otrzymają dofinansowanie do swoich projektów. Przyznawana pula na jedno województwo wynosi 300 tys. zł, a łączny budżet akcji to 4,8 mln zł.

„Gracze LOTTO mają możliwość wskazania najbardziej potrzebnych inwestycji sportowych lub kulturalnych w swojej okolicy. Wygrywamy razem. Dzięki klientom Totalizatora Sportowego każdego roku przeznaczamy miliony złotych na wsparcie sportu i kultury. W 2022 roku kwota ta wyniosła ponad 1 mld 283 mln zł. To wszystko jest możliwe dzięki wspólnemu działaniu” – podkreśla Magdalena Kopka-Wojciechowska.

Jeśli chcesz wziąć udział w naszym konkursie, musisz szybko działać! Sprzedaż produktów LOTTO, które uprawniają do loterii, będzie trwać od 17 sierpnia do 16 września 2023 r. Następnie, do 18 września będzie trwać głosowanie na wybrane obiekty sportowe lub kulturalne. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 września 2023 r. na stronie www.fundacjalotto.pl.

Chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym konkursie? Nie czekaj! Sprzedaż produktów LOTTO uprawniających do loterii zakończy się 16 września 2023 r. Natomiast głosowanie na obiekty sportowe i kulturalne zakończy się 18 września 2023 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 września 2023 r. na stronie www.fundacjalotto.pl.

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej zachęca dzieci, młodzież i ogół społeczeństwa do aktywności fizycznej, wspierając rozwój młodych sportowych talentów. Dodatkowo bierze czynny udział w inicjatywach organizacji non-profit, zmierzających do upowszechniania aktywności fizycznej.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM