Biznes i finanse

Współpraca Koreańsko-Polska: Krynica Forum 2023 – Przygotowania na trzy wymiary bezpieczeństwa

  • dr hab. Michał Łuczewski – prezes Krynica Forum Sp. z o.o.,
  • prof. dr hab. n. med. Jacek Jassem – dyrektor naukowy Krynica Forum.

Już 23 sierpnia br. o godzinie 10:00 w siedzibie Krynica Forum odbędzie się konferencja prasowa, podczas której zostanie zaprezentowany szczegółowy program Krynica Forum 2023. Wydarzenie związane jest z tematem „Trzy wymiary bezpieczeństwa i współpraca koreańsko-polska”.

Konferencję poprowadzi prezes Krynica Forum Sp. z o.o. – dr hab. Michał Łuczewski. Zostaną one poprzedzone przemówieniem zastępcy Szefa Kancelarii Prezydenta RP – Piotra Ćwika. Po tym wstępie głos zabiorą Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Piotr Ryba – burmistrz Krynicy-Zdroju.

Po wystąpieniach gości, prof. dr hab. n. med. Jacek Jassem – dyrektor naukowy Krynica Forum przedstawi szczegóły programu Krynica Forum 2023. Następnie, przewidziano czas na pytania dziennikarzy i dyskusję.

Zapraszamy do udziału w konferencji prasowej, która odbędzie się 23 sierpnia br. o godzinie 10:00 w siedzibie Krynica Forum. Oczekujemy, że wydarzenie to przyczyni się do zwiększenia świadomości na temat trzech wymiarów bezpieczeństwa oraz współpracy koreańsko-polskiej.

Krynica Forum 2023 – Trzy wymiary bezpieczeństwa i współpraca koreańsko-polska – to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 23 sierpnia w Krynicy-Zdroju. O godzinie 10:00 w siedzibie Krynica Forum, dr hab. Michał Łuczewski – prezes Krynica Forum Sp. z o.o. otworzy konferencję prasową, poprzedzoną przemówieniem zastępcy Szefa Kancelarii Prezydenta RP – Piotra Ćwika.

Dziennikarze będą mieli okazję wysłuchać wystąpień gości, w tym Witolda Kozłowskiego – Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Piotra Ryby – burmistrza Krynicy-Zdroju. Następnie, prof. dr hab. n. med. Jacek Jassem – dyrektor naukowy Krynica Forum przedstawi szczegóły programu Krynica Forum 2023. Po czym, przewidziano pytania i dyskusję.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji prasowej, która będzie okazją do podniesienia świadomości na temat trzech wymiarów bezpieczeństwa oraz współpracy koreańsko-polskiej.

Marietta Gieroń jako prezes spółki Krynica Forum Sp. z o.o. oraz Maciej Zdziarski jako dyrektor programowy Krynica Forum 2023, wspólnie omówili najważniejsze aspekty przygotowań do tegorocznego wydarzenia. Szeroko zakrojone plany obejmują szereg wyjątkowych wydarzeń i sesji doświadczeń, które mają na celu wzmocnienie idei Krynica Forum 2023.

Krynica Forum Sp. z o.o. w tym roku zorganizowało wiele ważnych wydarzeń, wśród których znalazły się debata głów państw CEE z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Forum Koreańsko-Polskie z udziałem premiera Korei oraz licznej delegacji z Seulu, energetyka jądrowa, zbrojenia, bezpieczeństwo strategiczne, dyskusje przedsiębiorców i polityków o odbudowie Ukrainy, a także ponad 100 paneli z liderami polityki, gospodarki i nauki.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM