Biznes i finanse

Agnieszka Radwańska – ambasadorka Poznańskiego Kongresu Gospodarczego

Zaledwie za dwa tygodnie rozpocznie się Poznański Kongres Gospodarczy – najważniejszy wydarzenie ekonomiczne w zachodniej Polsce. Podczas Kongresu zostaną zorganizowane ponad 20 paneli i spotkań dotyczących tematów gospodarczych, społecznych, geopolitycznych i środowiskowych. Wszystkich uczestników zapraszamy na specjalne wystąpienie Agnieszki Radwańskiej.

Wyjątkowe wydarzenie – Poznański Kongres Gospodarczy – odbędzie się w dniach 28-29 września w przestrzeniach Novotel Poznań Centrum. W 2022 roku udział w naszym pierwszym wydarzeniu wzięło prawie 1000 osób. Jesteśmy szczęśliwi, że w tym roku liczba uczestników sięgnie około 1500 osób.

Organizatorzy Kongresu z radością ogłaszają, że Agnieszka Radwańska zgodziła się wziąć udział w wydarzeniu. Finalistka Wimbledonu, bizneswoman, żona i mama będzie świetnym przykładem dla uczestników, jak wykorzystać sukcesy sportowe do budowania kariery po zakończeniu kariery. Uczestnicy będą mieli okazję spędzić czas z tenisistką, która pokazuje, że można odnaleźć się w nowych realiach i udowadnia, że dążenie do sukcesu nie oznacza odrzucenia rodzinnych obowiązków.

Poznański Kongres Gospodarczy oferuje szereg interesujących paneli dyskusyjnych, dotyczących szerokiego spektrum tematów. Od kwestii związanych z kolejnictwem, technologiami i rynkiem mieszkaniowym, po inne bieżące zagadnienia, każdy znajdzie tu pożyteczne informacje. Interesujące dyskusje obejmą między innymi „Jak zoptymalizować transport szynowy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej?” czy „Czy technologie są w stanie wpłynąć na gospodarkę?”. Ponadto organizatorzy zaproponują uczestnikom sesje poświęcone nowym wyzwaniom i szansom na rynku mieszkaniowym.

„Kongres zbliża się wielkimi krokami, a my zaczynamy ogłaszać tegorocznych panelistów. Udało nam się zaprosić do Poznania wspaniałe grono specjalistów w swoich dziedzinach, więc tegoroczne spotkania zapowiadają się naprawdę ekscytująco” – mówi Kevin Nowacki, prezes Instytutu Poznańskiego.

Poznański Kongres Gospodarczy w 2022 roku przyciągnie do stolicy Wielkopolski tysiące ekspertów z całego świata. Odbędzie się on w dniach 28-29 września w przestrzeniach Novotel Poznań Centrum. Podczas dwudniowego wydarzenia odbędzie się ponad 20 paneli i spotkań na tematy gospodarcze, społeczne, geopolityczne i ekologiczne. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać wybitnych panelistów, m.in. Martę Wrocną-Łastowską z Grupy Żabka, Stanisława Wojterę, prezesa Polskich Portów Lotniczych czy Marka Dietla, prezesa GPW. Gościem specjalnym Kongresu będzie Agnieszka Radwańska – wybitna polska tenisistka, finalistka Wimbledonu, bizneswoman, żona i mama. Udział w Kongresie jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować na stronie wydarzenia. Uczestnicy Kongresu mogą także skorzystać z dedykowanej im Strefy VIP.

„Ogłosiliśmy już pierwsze nazwiska panelistów: Marta Wrochna-Łastowska z Grupy Żabka weźmie udział w panelu >>Wielkopolska przedsiębiorczość fundamentem systemu społecznego. Co to oznacza dzisiaj i jutro?<>Odbudowa rynku lotniczego i turystycznego. Optymalizacje, innowacje i wyzwania<<. Oprócz tego w panelach wezmą udział m.in. Marek Dietl, prezes GPW, Michał Fijoł, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT, Jadwiga Emilewicz czy Jan Śpiewak” – dodaje Nowacki.

Uczestnictwo w Poznańskim Kongresie Gospodarczym jest bezpłatne, dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zarejestrowania się na stronie wydarzenia: https://pkg2023.konfeo.com.

Aktualny program wydarzenia jest dostępny na stronie https://kongres.poznanski.org/pkg2023/program/. Znajdziesz tam szczegóły dotyczące prelegentów, tematów oraz harmonogramu.

Dodatkowo, istnieje możliwość dołączenia do specjalnej Strefy VIP. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://strefavip-pkg2023.konfeo.com.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat wydarzenia, odwiedź naszą stronę internetową https://kongres.poznanski.org/pkg2023/program/. Znajdziesz tam wszystkie szczegóły dotyczące prelegentów, tematów i harmonogramu.

Dodatkowo, jesteśmy dumni, że możemy zaproponować Państwu specjalną Strefę VIP, gdzie znajdziesz jeszcze więcej atrakcji. Więcej informacji na ten temat otrzymasz na stronie https://strefavip-pkg2023.konfeo.com.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM