Nauka i technologie

Nowy wymiar obserwacji z Guide Sensmart TD631 LRF: Ręczny Monokular z Kamerą Termowizyjną

TCL i Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB) połączyli siły, aby stworzyć wspaniałe wrażenia dla miłośników piłki nożnej na następne 4 lata. Seria TCL QD-Mini LED i telewizor w rozmiarze XL to doskonałe narzędzia, dzięki którym możliwe jest oglądanie meczów reprezentacji mężczyzn w piłce nożnej z doskonałą jakością obrazu i dźwięku.

Firma Guide Sensmart wprowadza na rynek swój najnowszy produkt – ręczny monokular z kamerą termowizyjną TD631 LRF. Ten przystępny cenowo monokular został zaprojektowany z myślą o początkujących użytkownikach łowiectwa. Wbudowane algorytmy obrazu zapewniają wyraźniejszy i bardziej szczegółowy obraz. Do tego, monokular posiada wbudowany odległościomierz laserowy o zasięgu 600 metrów, idealny do nocnych wędrówek po łowisku. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i przystępnej cenie jest on idealnym wyborem na nadchodzący sezon łowiecki.

Kamera TD631 LRF to innowacyjne urządzenie, które wyposażone jest w własny projekt detektora podczerwieni z tlenkiem wanadu, który charakteryzuje się wysoką czułością. Wyświetlacz AMOLED o wysokiej rozdzielczości 640*400 zapewnia wyraźne i szczegółowe obrazy termowizyjne, dzięki czemu oglądanie ich jest przyjemne. Kamera jest lekka i ma niewiele przycisków, uruchamia się w zaledwie 2 sekundy, a jej bateria wytrzyma aż 10 godzin. Dodatkowo posiada stopień ochrony IP66, a także może łączyć się z aplikacją w celu aktualizacji oprogramowania układowego, dzięki czemu jest łatwa w użytkowaniu.

Nowy ręczny monokular z kamerą termowizyjną stanowi korzystne narzędzie do wykorzystania w wielu zastosowaniach – od polowania, przez egzekwowanie prawa, po poszukiwanie i ratownictwo, opiekę nad zwierzętami, eksplorację na świeżym powietrzu czy też obserwację rekreacyjną. Oferuje ona większą niezawodność i wygodę, dzięki czemu działania na świeżym powietrzu stają się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jeśli jesteś zainteresowany światem myślistwa, jagód i strzelectwa, koniecznie odwiedź Międzynarodowe Targi Jagd- und Schützentage 2023! W dniach 13 do 15 października w Schloss Griinau, Neuburg a. d. Donau bei Ingolstadt w Niemczech, firma Guide Sensmart otworzy swe stoisko, na którym zaprezentowane zostaną m.in. urządzenie TD631 LRF Guide Sensmart oraz inne innowacyjne produkty. To doskonała okazja, aby przetestować nowości w branży myślistwa!

Nowa wersja:

Guide Sensmart jest wiodącym dostawcą technologii termowizyjnej w podczerwieni, która dociera do ponad 70 krajów i regionów na całym świecie. Nasza sieć usług marketingowych pomaga naszym klientom w zwiększaniu jakości i wydajności ich produktów. Więcej informacji o naszym portfolio produktów i rozwiązaniach można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.guideir.com/.

Oferowane produkty

Guide Sensmart oferuje szeroką gamę produktów, w tym termowizory, systemy skanowania, kamery termowizyjne oraz inne produkty związane z obrazowaniem w podczerwieni. Dodatkowo, firma oferuje usługi profesjonalnego doradztwa technicznego, dzięki któremu klienci mogą w pełni wykorzystać wszystkie funkcje swoich produktów.

Nowa wersja:

Guide Sensmart jest wiodącym dostawcą technologii termowizyjnej w podczerwieni, oferującym szeroką gamę produktów, w tym termowizory, systemy skanowania, kamery termowizyjne oraz inne produkty związane z obrazowaniem w podczerwieni. Dodatkowo, oferujemy usługi profesjonalnego doradztwa technicznego, aby pomóc naszym klientom w pełni wykorzystać możliwości swoich produktów. Nasza sieć usług marketingowych dostarcza naszym klientom produkty i usługi na całym świecie. Więcej informacji o naszych produktach i rozwiązaniach można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.guideir.com/.

Monokular termowizyjny TD631 LRF to najnowszy produkt z oferty spółki ThermoDynamics. Jest to kompaktowy, lekki i wysoce wydajny monokular termowizyjny. Pozwala użytkownikowi na łatwe wykrywanie, obserwowanie i identyfikację obiektów za pomocą wbudowanego laserowego fokusowania. Przystosowany jest do wielu różnych zastosowań, w tym do monitorowania zwierząt, patrolu granicznego i różnych innych zadań profesjonalnych. Monokular termowizyjny TD631 LRF jest wyposażony w wysokiej jakości wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości oraz jasnym i wyraźnym obrazie. Jest to idealny produkt dla profesjonalistów i entuzjastów, którzy chcą uzyskać doskonałe wyniki obserwacji.

Monokular termowizyjny TD631 LRF to nowoczesne narzędzie, które pozwala użytkownikowi na łatwą identyfikację i wykrywanie obiektów w różnych warunkach. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i lekkiej wadze jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują wysokiej jakości narzędzi do obserwacji. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości z jasnym i wyraźnym obrazem, a także laserowe fokusowanie umożliwiające precyzyjne wykrywanie i identyfikację obiektów. Monokular termowizyjny TD631 LRF to przystępne i wydajne narzędzie do profesjonalnych i rekreacyjnych zadań.

Międzynarodowe Dni Łowieckie i Strzeleckie 2023 przyciągnęły uwagę z całego świata. Uroczystości odbyły się w zabytkowym zamku w Rottweil w Niemczech ze wspaniałą paradią jednostek i zwierząt. Obraz prezentuje scenę z tego wydarzenia, pokazując wspaniałe stroje oraz niezwykłą atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

Goście z całego świata zebrali się w Rottweil, Niemcy, aby wziąć udział w Międzynarodowych Dniach Łowieckich i Strzeleckich 2023. Uczestnicy zachwycili widzów przepięknymi strojami i uroczystą paradą, która składała się z jednostek i zwierząt. Zdjęcie wskazane w linku pokazuje wyjątkową atmosferę tego wydarzenia i obrazuje jego wielkość.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM