Zdrowie i styl życia

Nowe możliwości w dziedzinie ochrony zdrowia – Vaccine Forum 2020

Zapraszamy na trzecią edycję kongresu Vaccine Forum 20 października w Centrum Konferencyjnym Kopernik. To wyjątkowe wydarzenie, którego organizatorami są eksperci Instytutu Ochrony Zdrowia oraz Porozumienia Na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach.

Wydarzenie to łączy ekspertów w dziedzinie immunizacji, bioetyki, mediów, zdrowia publicznego, aby wspólnie wypracować naukowe rozwiązania dotyczące najnowszych postępów, badań i wyzwań związanych ze szczepieniami oraz odpowiedzialnością społeczną.

Zdaniem ekspertów, ważne jest, aby wspierać wysiłki na rzecz wzmacniania świadomości i edukacji społeczeństwa dotyczącej konieczności szczepień, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wskazują oni, że szeroka debata publiczna na temat szczepień może przyczynić się do lepszego wykorzystania istniejących możliwości zapobiegania chorobom zakaźnym, a także do poprawy wskaźnika wyszczepienia populacji przeciwko grypie.

Aby zwiększyć ogólną świadomość zdrowotną i wzmocnić system ochrony zdrowia, potrzebujemy profilaktyki i edukacji, a przede wszystkim szczepień dorosłych. Vaccine Forum zapewni możliwość dyskusji na temat najważniejszych zagadnień związanych ze szczepieniami, w tym na temat odpowiedzialności pacjentów za swoje zdrowie.

Dnia 18 września 2020 r. Vaccine Forum uroczyście zostanie otwarte przez Dyrektora Światowej Organizacji Zdrowia w Polsce, dr Nino Berdzuli. Jest on lekarzem z ponad 18-letnim doświadczeniem, specjalizującym się w zdrowiu publicznym i reformach w sektorze opieki zdrowotnej. Dr Berdzuli jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Tbilisi, w Górnym Kaukazie, gdzie uzyskał dyplom położnika/ginekologa.

Dr Berdzuli jest znany z wprowadzania zmian w zarządzaniu sektorem zdrowia, które wspierają możliwości technologiczne i poprawiają dostęp do opieki zdrowotnej. Jest on również aktywnym promotorem postępu w zakresie zwalczania chorób.

Dr Berdzuli ma bogate doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu programami zdrowotnymi, co udowodniła w trakcie pełnienia funkcji dyrektora Krajowego Programu Zdrowia w Kopenhadze. Następnie, w latach 2015-2018, została wiceministrem pracy, zdrowia i spraw społecznych w Gruzji, a obecnie jest przedstawicielem WHO w Polsce i specjalnym wysłannikiem ds. reagowania kryzysowego w Ukrainie.

Trzecia edycja Vaccine Forum zgromadzi najlepszych ekspertów, którzy wspólnie zastanowią się, jak wykorzystać nowoczesne technologie w celu skutecznego promowania szczepień i zapobiegania chorobom zakaźnym. Wśród zaproszonych gości będą reprezentanci rządowi, przedstawiciele z branży farmaceutycznej, specjaliści od zarządzania i polityki zdrowotnej oraz decydenci z branży medycznej.

Podczas trzeciej edycji Vaccine Forum uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień ekspertów na temat nowych możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja w zakresie promocji szczepień, a także innych aspektów związanych z immunoprofilaktyką, zarządzaniem i dialogiem z pacjentami. Dyskusje będą dotyczyły także tego, jak lepiej zarządzać promocją i profilaktyką zdrowotną w miejscu pracy.

W tym roku Vaccine Forum wyróżni nagrodą osobę lub instytucję, która w szczególny sposób przyczynia się do popularyzacji wiedzy na temat szczepień i profilaktyki zdrowotnej.

Zapraszamy do dołączenia do naszego wydarzenia i zarejestrowania się za darmo na https://szczepienia-ioz.pl/. Program można pobrać w załącznikach.

Fundacja Instytutu Ochrony Zdrowia (IOH) powstała, aby umożliwić ludziom dostęp do wysokiej jakości usług medycznych i edukacji zdrowotnej. Jako organizacja non-profit, IOH zapewnia darmowe usługi medyczne, w tym bezpłatne badania, leczenie i edukację zdrowotną, tak aby osoby ubogie i niedostatni mogli cieszyć się dostępem do opieki zdrowotnej.

Fundacja Instytutu Ochrony Zdrowia (IOH) to organizacja non-profit, która dąży do umożliwienia ludziom dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych i edukacji. Poprzez nasze działania, staramy się zapewnić darmowe usługi medyczne i edukacja zdrowotna osobom ubogim i niedostatnim, dzięki czemu będą one mogły czerpać korzyści z dostępu do opieki zdrowotnej.

Poprzez nasze działania, IOH wspiera wszystkich pacjentów, dostarczając im profesjonalne i wysokiej jakości usługi medyczne, w tym bezpłatne badania, leczenie i edukację zdrowotną. Poprzez nasze starania, staramy się zapewnić wszystkim ludziom dostęp do zdrowego stylu życia, abyśmy mogli wspierać ich zdrowie i dobre samopoczucie.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM