Biznes i finanse

Infogain rozszerza swoje Globalne Centrum Randamp;D w Krakowie – nowe możliwości w Europie

Firma Infogain, dostrzegając potrzebę zapewnienia swoim klientom doskonałych usług cyfrowych na całym świecie, rozszerza swój zasięg i otwiera nowy oddział w Krakowie. Nowa lokalizacja jest elementem strategii firmy, aby jeszcze lepiej służyć swoim klientom na całym świecie.

Infogain oferuje szeroki zakres usług i platform inżynierii oprogramowania, które mają na celu wspieranie klientów w zarządzaniu cyfrowymi procesami biznesowymi. Szczegółowe informacje na temat działalności Infogain można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Infogain wprowadza swoje nowe centrum w Polsce jako część strategii rozwoju w Europie Centralnej i Wschodniej. Otwarcie tego centrum pozwoli na zdobycie dostępu do najlepszych lokalnych talentów w dziedzinie inżynierii oprogramowania i tworzenia platform cyfrowych, co wpłynie pozytywnie na globalny wzrost firmy.

„Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie naszego nowego centrum nearshore w Polsce. Otwarcie najnowocześniejszego centrum umożliwia osiągnięcie znaczących postępów w ramach naszego zaangażowania na rzecz klientów i pozwala nam świadczyć usługi bliżej klientów globalnych. Skuteczność naszego modelu dostaw nearshore została już udowodniona; ekspansja ta zwiększy naszą sprawność działania i zdolność do opracowywania wyników biznesowych na rzecz naszych klientów” – powiedział Ayan Mukerji, dyrektor generalny Infogain.

Infogain aktywnie wspiera ekosystem IT w mieście. Firma jest członkiem Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) oraz aktywnie wspiera wydarzenia branżowe, takie jak Devoxx Poland czy studenckie targi pracy. Ponadto, Infogain działa na rzecz społeczeństwa poprzez udział w akcjach charytatywnych, takich jak Szlachetna Paczka czy Poland Business Run. Działalność na rzecz społeczeństwa stanowi integralną część strategii korporacyjnej tej firmy.

Infogain jest aktywnym uczestnikiem miejskiego ekosystemu IT. Firma jest członkiem Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) oraz sponsoruje wydarzenia branżowe i w nich uczestniczy, takie jak Devoxx Poland i targi pracy dla studentów. Ponadto, Infogain angażuje się w działania społeczne, w tym w akcje charytatywne, takie jak Szlachetna Paczka czy Poland Business Run. Dla firmy wsparcie społeczne jest integralnym elementem strategii korporacyjnej.

„Gratuluję Infogain otwarcia nowego centrum w Polsce. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie Infogain w inwestycje w Krakowie znacząco przyczyni się do rozwoju polskiego sektora technologicznego. Składamy najlepsze życzenia firmie Infogain w związku z jej dalszą ekspansją i zwiększaniem globalnego zasięgu” – mówi Jerzy Muzyk, zastępca prezydenta miasta Krakowa.

Infogain jest jednym z pierwszych najemców wprowadzających się do nowo wybudowanej, nowoczesnej przestrzeni roboczej w The Park Kraków. Pięciopiętrowe centrum biznesowe oferuje przestronne biuro z widokiem na malowniczy Zalew Bagry, idealne dla szybko rozwijającego się zespołu firmy. Budynek został wybudowany zgodnie z zasadami ESG (ang. Environmental, Social, and Governance – ESG), zapewniając dostęp do terenów zielonych, obszarów wolnych od pojazdów itp. Infogain wykorzystuje ten projekt w celu ograniczania wpływu na środowisko i przyczyniania się do społecznych zmian, takich jak wolontariat i partnerstwa.

„Kraków zapewnia firmie doskonałe możliwości pozyskania talentów technologicznych, a lokalizacja przyciąga klientów. Nowa przestrzeń idealnie nadaje się do nawiązywania współpracy, tworzenia koncepcji oraz wspólnego opracowywania rozwiązań, wraz z klientami i partnerami” – mówi Krystian Sperka, wiceprezes i dyrektor zarządzający Infogain Poland.

Poniżej przedstawiamy nową wersję paragrafów:

Infogain specjalizuje się w inżynierii nowoczesnych platform cyfrowych zorientowanych na człowieka. Działamy w Dolinie Krzemowej i wykorzystujemy najnowsze technologie, aby wesprzeć firmy z listy Fortune 500 oraz cyfrowych liderów w branżach technologicznej, opieki zdrowotnej, ubezpieczeniowej, turystycznej, telekomunikacyjnej i handlu detalicznego/CPG. Naszym celem jest przyspieszenie transformacji cyfrowej naszych klientów przy użyciu chmury, mikroserwisów, automatyzacji, IoT i sztucznej inteligencji.

Jako eksperci w Multi-Cloud oraz Hybrid-Cloud – Microsoft Azure, Google Cloud Platform i Amazon Web Services – możemy Ci pomóc w stworzeniu doskonałego środowiska cyfrowego, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom. Więcej informacji na temat Infogain znajdziesz na stronie www.infogain.com.

Jeśli potrzebujesz odświeżenia swojej strategii cyfrowej, nasi wykwalifikowani specjaliści są gotowi Ci pomóc. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Postanowiliśmy dać naszym klientom więcej niż tylko technologię. Włączamy się w proces transformacji cyfrowej, oferując kompleksową obsługę, która sprawi, że Twoje doświadczenie będzie jeszcze lepsze.

Infogain, spółka portfelowa Apax Funds, ma biura w Kalifornii, Waszyngtonie, Teksasie, Wielkiej Brytanii i Singapurze oraz centra dostaw w Seattle, Dallas, Montevideo, Krakowie, Noidzie, Bengaluru, Pune, Gurgaon i Bombaju. Więcej informacji o naszej firmie można znaleźć na stronie internetowej www.infogain.com.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM