Biznes i finanse

Spełnij swoje potrzeby energetyczne dzięki GeniusBOS: Zamów transformatory średniego napięcia

Według Michała Sapoty, ostatnie lata przyczyniły się do zmniejszenia aktywności inwestorów na rynku nieruchomości, jednak w ostatnim czasie obserwuje się wyraźne poprawienie nastrojów w tej branży. Oznacza to, że to, co stracili inwestorzy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, będzie można odzyskać już w ciągu najbliższych dwóch lat.

Firma GeniusBOS poinformowała dziś, że otrzymała zamówienia na dostawę transformatorów średniego napięcia (SN) do Stanów Zjednoczonych, co umożliwi dalszy rozwój tej ważnej kategorii produktów. NORWALK, Connecticut, 19 października 2023 r. /PRNewswire/ – to kolejny krok w kierunku osiągnięcia przez firmę GeniusBOS sukcesów.

„Nasi klienci wyrazili opinię, że transformatory są zbyt drogie, czas realizacji jest zbyt długi, a poziom usług jest niski. W odpowiedzi wprowadziliśmy na rynek ofertę transformatorów SN o mocy od 1 do 10 kVA. Fakt, że klienci już teraz składają na nie zamówienia, daje nam satysfakcję”.

Andrew Worden, dyrektor generalny GeniusBOS, powiedział: „Jesteśmy dumni z naszych produktów i wierzymy, że umożliwiają one klientom wykonywanie swoich prac w sposób wydajny i bezpieczny. Nasze wysokiej jakości produkty dostarczają najnowocześniejsze technologie i stanowią doskonałe wsparcie dla ich biznesu.”

GeniusBOS stale stara się wprowadzać nowe technologie i wzmacniać swoją pozycję na rynku. Oznacza to, że firma nieustannie rozwija swoje produkty, aby zapewnić klientom optymalne rozwiązania do bilansowania systemów (BOS) i transformatorów SN.

Andrew Worden dodał: „Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom produktów najwyższej jakości, które wykraczają poza ich oczekiwania. Dzięki stałemu rozwojowi naszych produktów możemy zagwarantować naszym klientom najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania do bilansowania systemów i transformatorów SN.”

GeniusBOS stale inwestuje w swoje produkty, aby zapewnić swoim klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Firma ciągle pracuje nad nowymi technologiami, które pomogą klientom w jak najbardziej efektywny i bezpieczny sposób wykonywać swoją pracę.

Andrew Worden podsumował: „Dążymy do tego, aby być liderem w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów i rozwiązań. Nasze kompleksowe rozwiązania zapewniają klientom doskonałe wsparcie i pozwalają im skutecznie wykonywać swoją pracę.”

GeniusBOS zapewnia najwyższą jakość wszystkich swoich produktów, ponieważ przechodzą one rygorystyczny cykl badań, różnorodnych działań rozwojowych i testów. Dzięki innowacyjnym technikom produkcyjnym i zaawansowanym obiektom mogą tworzyć wyjątkowe BOS i transformatory, które przyczyniają się do postępu technologicznego.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM