Nauka i technologie

WeNet i WebWave łączą siły – największy kreator stron WWW wchodzi do grupy

WeNet Group, lider wśród rozwiązań marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw, połączył siły z firmą WebWave – największym na polskim rynku twórcą stron internetowych, korzystającym z usług ponad 600 tys. użytkowników. Obie firmy, korzystając z nowych produktów i usług, zapewnią swoim klientom nowe narzędzia do tworzenia stron internetowych i marketingu online oparte na sztucznej inteligencji. Współpraca ta będzie owocować autorskimi rozwiązaniami, opartymi na zaawansowanej wiedzy obu firm. Kreatywność i innowacyjność WeNet i WebWave pozwolą nie tylko zwiększyć efektywność działań marketingowych, ale także ułatwią klientom tworzenie i promowanie własnego biznesu.

WeNet wziął pod uwagę szybko zmieniający się rynek usług, inwestując w nowe technologie i sztuczną inteligencję, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Planując przyszłe sukcesy, zakup spółki WebWave pozwala firmie na dostosowanie swoich usług do potrzeb klientów za pomocą wieloletniego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.

Połączenie kompetencji i wiedzy obu firm pozwoli klientom czerpać korzyści z szerokiej gamy produktów i usług opartych na sztucznej inteligencji. WebWave udostępni innowacyjne narzędzia, które umożliwią tworzenie stron internetowych, tekstów i grafik, dzięki czemu WeNet otworzy się na nowy segment rynku i użytkowników, którzy będą w stanie samodzielnie i niedrogo wykonać swoją stronę internetową. Z kolei WebWave skorzysta z doświadczeń i wiedzy doradców WeNet, którzy pomogą przedsiębiorcom w wyborze najlepszych produktów i usług dopasowanych do ich potrzeb, a także w stworzeniu skutecznej strategii biznesowej. Doradcy WeNet są stale na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i technologiami, w tym narzędziami opartymi na sztucznej inteligencji, aby pomóc przedsiębiorcom w przetrwaniu w cyfrowym świecie.

„Dotychczasowe usługi WeNet w dużej mierze kierowane były do użytkowników, którzy wolą budować stronę wspólnie z kompetentnym doradcą internetowym, by zaoszczędzić czas i uzyskać lepszy efekt, a często nie mają również wystarczających umiejętności cyfrowych, aby zrobić to samodzielnie. Teraz WeNet będzie mógł wyjść z ofertą również do nowego segmentu użytkowników. Mowa tu o digital natives, użytkownikach internetowych, których umiejętności cyfrowe są na tyle zaawansowane, by samemu stworzyć sobie stronę internetową z użyciem narzędzia WebWave – albo którzy zdecydują się na wsparcie AI w jej tworzeniu. Pozwoli nam to zapewnić kompleksową ofertę stron internetowych dla wszystkich segmentów klientów. Będziemy również wspólnie rozwijać nowe rozwiązania technologiczne, których możecie spodziewać się już wkrótce” – podsumowuje Michał Wrzesiński, członek zarządu ds. rozwoju WeNet Group S.A.

Z WebWave możesz mieć swoją własną stronę internetową, bez względu na to czy jesteś początkującym czy też profesjonalnym użytkownikiem. Kreator jest łatwy w obsłudze i nie wymaga umiejętności programowania. Dzięki temu, że jest zoptymalizowany do tego celu, bardziej zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z możliwości kodowania. AI Builder to funkcja, która z pewnością przyda się osobom, którym brakuje wiedzy w dziedzinie nowych technologii.

Korzystanie z WebWave pozwala małym i średnim przedsiębiorcom na stworzenie profesjonalnego wizerunku w internecie. W połączeniu z usługami WeNet, użytkownicy mogą cieszyć się innowacyjnymi rozwiązaniami i profesjonalnym wsparciem w zakresie budowania marki osobistej.

„Mali i średni przedsiębiorcy będą mogli tworzyć i edytować strony internetowe bez konieczności posiadania umiejętności kodowania. Z WebWave użytkownik może stworzyć stronę lub sklep internetowy, korzystając z narzędzia typu drag and drop. Można zacząć od czystej strony, wybrać jeden z ponad 100 darmowych szablonów stron internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych i SEO albo (bardzo dobrze oceniana przez użytkowników nowość) stworzyć stronę przy pomocy AI tylko na podstawie krótkiego opisu działalności. Co więcej, WebWave pozwala na pełną personalizację strony pod względem wyglądu i funkcjonalności, a pakiety WebWave zawierają takie elementy jak własna domena, poczta e-mail, hosting, sklep internetowy, blog, strony po zalogowaniu. Liczymy, że klienci WeNet zainteresują się tymi nowymi w ofercie rozwiązaniami i będą z nich aktywnie korzystać” – powiedział Maciej Czajkowski, właściciel i twórca marki WebWave.

WeNet i WebWave łączą siły, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom wystartować w świecie cyfrowym. Łącząc nasze doświadczenie i kompetencje, będziemy w stanie zaoferować rozwiązania, które spełnią potrzeby firm z różnym poziomem cyfrowej wiedzy.

Pierwszym krokiem do wykorzystania usług WeNet jest umówienie się na spotkanie z naszym ekspertem, który dokona szczegółowej analizy potrzeb Twojej firmy. Następnie opracujemy i przedstawimy Ci strategię, która zapewni Twojej firmie wzrost w sieci.

O WeNet

WeNet to firma specjalizująca się w szeroko rozumianym doradztwie internetowym. Łącznie ponad 1000 ekspertów z całej Polski udziela skutecznych rozwiązań dla sektora MŚP oraz innych biznesów. Nasza oferta obejmuje różne usługi, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie kampanii reklamowych i działań marketingu online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Nasze usługi są wykorzystywane już przez 50 tysięcy firm z całej Polski, a my sami obecni jesteśmy w 18 lokalizacjach.

Aby w pełni wykorzystać nasze usługi, zapraszamy Cię na spotkanie z naszym ekspertem, który przeprowadzi szczegółową analizę potrzeb Twojej firmy. Po zakończonej analizie opracujemy i przedstawimy Ci strategię, która pomoże Ci zwiększyć zasięg Twojej firmy w sieci.

Nowa wersja:

WebWave to firma, która dostarcza intuicyjny kreator stron internetowych, dzięki któremu małe i średnie przedsiębiorstwa mają możliwość tworzenia stron internetowych zgodnych z wymogami SEO, bez kompromisów w zakresie designu, w przystępnej cenie. Od 10 lat obecności na polskim rynku, WebWave zdobyło pozycję lidera. Kreator stron WWW firmy jest dostępny w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rumuńskiej, a jego użytkowników liczy już ponad 600 tys. Osiągnięcia WebWave docenił również BusinessInsider Polska, określając je jako „konkurencję dla WordPressa”.

WebWave wychodzi naprzeciw wszystkim digital natives, którzy cenią sobie wygodę i szybkość tworzenia stron internetowych. Wystarczy kilka prostych kroków, by móc cieszyć się własną, profesjonalnie wyglądającą stroną internetową. Z WebWave możesz zacząć własną podróż w świat digital marketingu, za niewielkie pieniądze.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM