Nauka i technologie

Innowacyjne technologie wody dla domu: Prezentacja firmy Midea KWHA na Aquatech Amsterdam

Firma Midea KWHA dostarczy swój produkt Genius Tracker™ na potrzeby projektów w Nowej Południowej Walii i Wiktorii o łącznej mocy 125 MW.

Midea Kitchen and Water Heater Appliances Business Division (Midea KWHA) ogłosiła swoje innowacyjne rozwiązania w zakresie wody dla całego domu na targach Aquatech Amsterdam 2023, które odbyły się w dniach 6-9 listopada w Holandii. Tym samym Midea KWHA udowodniła, jak bardzo dba o zapewnianie kompleksowych usług w zakresie wody dla sektora filtracji i podgrzewania wody w mieszkaniach.

Firma Midea oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wody, które pozwalają na spełnienie wszelkich potrzeb wodnych w gospodarstwie domowym. System obejmuje filtry, zmiękczacze, dozowniki, oczyszczacze, urządzenia do przygotowywania napojów i podgrzewania wody. Dzięki elastycznym ofertom Midea KWHA, każdy dom może cieszyć się rozwiązaniami dopasowanymi do jego potrzeb, które obejmują zarówno kuchnię, jak i salon, łazienkę, pomieszczenia do pracy, a nawet pomieszczenia na sprzęt.

Produkty Midea KWHA to połączenie funkcjonalności oraz estetyki – są one zaprojektowane z myślą o gospodarstwach domowych, a ich niewątpliwą zaletą jest łatwość użytkowania. Na przykład w kuchni zapewniają czystą wodę, a dozowniki wody do salonu to połączenie elegancji i wygody. Z kolei wydajne rozwiązania Midea KWHA sprawiają, że nawodnienie w miejscach pracy jest zapewnione, a łazienka staje się przyjemnym miejscem dzięki podgrzewaniu wody na żądanie.

Marka Midea KWHA oferuje swoim klientom wiele możliwości, aby dopasować napoje do ich potrzeb. Wśród bogatej oferty znajdują się nowoczesne maszyny do lodu i wody gazowanej, które dostarczą wnętrzu domu niepowtarzalny smak. Ponadto oferujemy szeroki wybór filtrów do wody działających na zasadzie odwróconej osmozy, które są przystosowane do różnych temperatur i wyposażone w funkcję wody gazowanej, aby uatrakcyjnić Twoje doświadczenie z produktami.

Aquatech Amsterdam 2023 to wydarzenie przeznaczone dla przetwórców i producentów wody oraz oczyszczania wody, którego celem jest wspieranie innowacji i wzmocnienie relacji biznesowych. Midea KWHA tworzy innowacyjną platformę, która dąży do doskonałości i bezpieczeństwa użytkowników, stawiając na pierwszym miejscu dobro klientów.

Targi Aquatech Amsterdam 2023 to pożyteczna okazja do prezentacji innowacyjnych rozwiązań firmy Midea KWHA w zakresie wody. Produkty Midea KWHA to szansa na zmianę jakości życia w każdym domu, gdyż zapewniają one czystą, bezpieczną i wygodną wodę do wszystkich celów. Instalacja tych produktów oznacza wybór stylu życia opartego na czystości, wydajności i innowacyjności, który z pewnością przyniesie właścicielom domów wszelkie korzyści.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM