Wiadomości Polska Biznes i finanse Andersen rozszerza zasięg globalnej działalności w dziedzinie rzeczoznawstwa majątkowego na 16 krajów europejskich
Biznes i finanse

Andersen rozszerza zasięg globalnej działalności w dziedzinie rzeczoznawstwa majątkowego na 16 krajów europejskich

Według najnowszego celu klimatycznego Komisji Europejskiej, Unia Europejska ma zamiar zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych o 90 proc. oraz zużycie paliw kopalnych o 80 proc. do 2040 roku. Aby osiągnąć ten cel, planuje się wykorzystanie technologii małych reaktorów jądrowych (SMR), z których pierwszy może zostać zbudowany w Polsce przez Orlen Synthos Green Energy jeszcze w tej dekadzie.

Andersen, firma usługowa zajmująca się rzeczoznawstwem majątkowym, w ciągu zaledwie kilku miesięcy od rozpoczęcia globalnej praktyki, rozszerzyła swoją działalność na ponad 16 krajów w Europie. Firma powiększyła się o 14 nowych grup w Europie w ciągu ostatnich 12 miesięcy, co czyni ją najszybciej rozwijającą się niezależną i multidyscyplinarną firmą usługową na świecie.

Nasz globalny zespół ds. rzeczoznawstwa majątkowego w firmie Andersen współpracuje z różnymi podmiotami, w tym firmami, funduszami, zamożnymi klientami indywidualnymi oraz biurami rodzinnymi. Dostarczamy im wyceny firm, aktywów materialnych i niematerialnych oraz złożonych papierów wartościowych do celów podatkowych, raportowania finansowego i doradztwa transakcyjnego. Klienci firmy Andersen reprezentują różne branże na całym świecie i mają zróżnicowane potrzeby, które starannie uwzględniamy przy udzielaniu porad rzeczoznawczych.

„Rzeczoznawstwo to dla firmy Andersen ważny obszar wzrostu, a Europa to jeden z najszybciej rozwijających się regionów, w których rozwijamy globalną działalność rzeczoznawczą, by służyć naszym klientom wszędzie tam, gdzie prowadzą swoją działalność” – mówi Mark L. Vorsatz, globalny prezes i dyrektor generalny firmy Andersen.

Andersen rozpoczął strategiczny rozwój swojej platformy rzeczoznawczej, rozszerzając swoje możliwości na rynki rumuński i brytyjski w latach 2022-2023. Firma oficjalnie uruchomiła globalną praktykę rzeczoznawczą w zeszłej jesieni, z zamiarem wejścia do pierwszej piątki firm rzeczoznawczych na świecie w ciągu dwóch lat.

„Rozszerzenie naszej platformy Andersen w Europie odzwierciedla zapotrzebowanie naszych klientów na najlepsze w swojej klasie zasoby rzeczoznawcze w dowolnym miejscu prowadzenia działalności” – wyjaśnia Sid Luckenbach, dyrektor zarządzający globalną praktyką rzeczoznawczą w Andersen. „Nasi profesjonalni specjaliści od wycen są niezależni, a ich wkład to dogłębne doświadczenie w branży i wspólne zaangażowanie w dążenie do doskonałości”.

Andersen ma teraz zdolność do dokonywania kompleksowych wycen w regionie Europy dzięki współpracy z najlepszymi zespołami oraz dołączeniu kluczowych osób dla branży na całym świecie. Ostatnio do globalnej działalności firmy Andersen dołączyły następujące podmioty:

Firmy z całej Europy oferujące szeroki zakres usług doradztwa biznesowego, wyceny nieruchomości, fuzji i przejęć oraz analiz ekonomiczno-prawnych.

„Podatki, prawo i rzeczoznawstwo majątkowe to złożone dziedziny, które jesteśmy teraz w stanie płynnie integrować w regionie Europy i nie tylko” – dodaje Andrea De Vecchi, regionalny dyrektor współzarządzający Andersen w Europie. „Nasi specjaliści dysponują bogatą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem prawnym, współpracując ponad podziałami na role i dyscypliny, aby działając na rzecz naszych klientów skupiać się na szerszym obrazie”.

Firma Andersen prowadzi działalność rzeczoznawczą w ponad 25 krajach na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Andersen Global to globalne stowarzyszenie firm prawniczych z ekspertami w podatkach, prawie i rzeczoznawstwie majątkowym. Założone w 2013 roku, obecnie zrzesza ponad 15 tys. profesjonalistów z całego świata i jest obecne w ponad 425 lokalizacjach.

Więcej informacji na temat Andersen Global można znaleźć na ich stronie internetowej.

Niniejsze zawiadomienie ma swoją oficjalną, obowiązującą wersję w języku źródłowym. Tłumaczenie jest jedynie pomocnicze i ma ułatwić zrozumienie zawiadomienia. Jednakże jedyną wersją mającą skutki prawne jest tekst oryginalny, który należy brać pod uwagę przy interpretacji.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Exit mobile version