Biznes i finanse

Ververica omówi rozwiązania z dziedziny dużych zbiorów danych podczas konferencji Big Data Technology Warsaw Summit

Jeśli chcesz skorzystać z ulg podatkowych, koniecznie sprawdź i uzupełnij zeznania przygotowane przez administrację skarbową. Według serwisu Prawo.pl, szczególną uwagę należy zwrócić na ulgi: rodzinne i dla seniorów, ponieważ nawet jeśli fiskus je uwzględnił, mogą zawierać błędy.

Ververica, platforma do strumieniowej transmisji danych, będzie sponsorem i partnerem merytorycznym nadchodzącego Big Data Technology Warsaw Summit. Wydarzenie, gromadzące ekspertów z dziedziny dużych zbiorów danych, rozwiązań chmurowych i analizy danych, będzie okazją do prezentacji nowego rozwiązania Ververica Cloud, w tym innowacyjnej technologii VERA (Ververica Runtime Assembly).

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii cyfrowych, zapotrzebowanie na platformy do strumieniowej transmisji danych oferujące skalowalne i wydajne rozwiązania umożliwiające dokonywanie analiz jest obecnie większe niż kiedykolwiek. Udział Ververica w nadchodzącym wydarzeniu jest wyrazem zaangażowania firmy w przodowanie w obszarze innowacji poprzez dostarczanie nowatorskich rozwiązań umożliwiających firmom uwolnienie pełnego potencjału swoich danych.

Wyróżnienie innowacyjności za pomocą platform do strumieniowej transmisji danych

Ververica weźmie udział w konferencji nie tylko jako prelegent, ale także jako organizator warsztatów technicznych, które zaprezentują możliwości i elastyczność rozwiązań firmy dla platform do strumieniowej transmisji danych.

Abdul Rehman Zafar, Solutions Architect w Ververica, przedstawił sesję pt. „Analiza sekwencji uruchamianych łączy w czasie rzeczywistym na podstawie danych z witryn e-commerce za pomocą Ververica Cloud”. Podczas prezentacji omówił możliwości rozwiązania Ververica Cloud wspomaganego technologią VERA, które rewolucjonizuje sektor e-commerce dzięki zwiększeniu możliwości analizy danych w czasie rzeczywistym.

Podczas sesji „Apache Flink jako lakehouse w transmisji strumieniowej” Senior Technical Evangelist w Ververica, Giannis Polyzos, omówi koncepcję architektury Streamhouse oraz przedstawi korzyści płynące z Flink SQL, Flink CDC i Apache Paimon dla firm i zespołów zajmujących się obsługą danych.

Eksperci Ververica dostępni osobiście i online

Podczas Big Data Technology Warsaw Summit uczestnicy będą mieli okazję bezpośredniego spotkania z ekspertami Ververica. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście, dostępna będzie transmisja online oraz nagrania wideo do odtworzenia. W ten sposób informacje przekazane przez zespół Ververica będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Prosimy redaktorów o kontakt w celu uzyskania obrazów o wysokiej rozdzielczości, logo oraz możliwości rozmowy z przedstawicielami Ververica.

O Ververica:

Ververica umożliwia klientom pełne wykorzystanie wartości posiadanych danych poprzez swoją kompleksową platformę do strumieniowej transmisji danych. Firma oferuje wiele opcji wdrożenia, od pełni zarządzanej usługi w chmurze (Ververica Cloud) po oprogramowanie lokalne (Ververica Platform). Założona przez pierwotnych twórców otwartego rozwiązania Apache Flink®, Ververica posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, by pozostawać liderem w innowacyjnych technologii strumieniowej transmisji danych. Firma aktywnie uczestniczy w otwartych projektach oprogramowania, prowadzi edukacyjne środowisko poświęcone strumieniowej transmisji danych (Ververica Academy) oraz organizuje konferencje na temat Apache Flink i strumieniowego przesyłania danych, Flink Forward. Więcej informacji na stronie www.ververica.com.

Niniejsze zawiadomienie jest obowiązujące w języku oryginalnym. Tłumaczenie ma charakter wyłącznie orientacyjny i służy jedynie ułatwieniu zrozumienia zawiadomienia. W przypadku wątpliwości, decydujący jest tekst oryginalny, który ma skutki prawne.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM