Zdrowie i styl życia

Czas biegnie. Zbliża się kolejna edycja Festiwalu Biegowego

Już niedługo całe rodziny biegaczy zjeżdżą do Piwnicznej-Zdrój, aby wziąć udział w Festiwalu Biegowym trwającym od 6 do 8 września. To będzie kolejna wielka okazja do świętowania, gdy miasteczko znów zapełni się energią i życiem.

Na wydarzenie zgłasza się coraz więcej osób. Aktualnie mamy już ponad 1,7 tysiąca zarejestrowanych. Wszyscy nie mogą się już doczekać startu i ciężko trenują.

Warto pamiętać, że II próg cenowy obowiązuje tylko do 30 czerwca. Macie jeszcze kilkanaście dni, aby zarejestrować się taniej. To niepowtarzalna okazja, której nie można przegapić. Później opłaty będą nieco wyższe.

Przykładowe ceny biegów:

  • Iron Run – 260 zł (pozniej 280 zł)
  • Bieg na 100 km – 250 zł (pozniej 280 zł)
  • Górski Koral Maraton – 190 zł (pozniej 220 zł)
  • Sądecka Dycha – 60 zł (pozniej 70 zł)
  • Nocny Nordic Walking – 45 zł (pozniej 55 zł)
  • Bieg na 1 km – 11 zł (pozniej 15 zł)

Należy również doliczyć opłatę rejestracyjną w wysokości 10 zł do każdej kwoty. Nie ma więc czasu do stracenia!

Na zakończenie imprezy ponownie odbędzie się losowanie, w którym szczęśliwy uczestnik wygra samochód ufundowany przez firmę Koral. Tak jak zawsze, ktoś będzie mógł opuścić Piwniczną w nowiutkim pojeździe.

Anna Basiaga zdobyła kluczyki do samochodu w ubiegłym roku. Nie mogła uwierzyć, kiedy usłyszała swoje nazwisko. Pokonała dziesięć kilometrów. Jeśli chcesz mieć szansę wygrać pojazd, wystarczy ukończyć jeden z tych dystansów:

Z okazji 15-lecia Festiwalu, zaplanowano wiele niespodzianek, w tym wybór najlepszego biegacza i biegaczki z tego okresu. Wielu uczestników zapisało się już w historii wydarzenia, a teraz mają szansę zdobyć prestiżowy tytuł.

Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić internetowy formularz dostępny pod tym linkiem. W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres t.kowalski@festiwalbiegow.pl. Osoby zgłaszające się same powinny dołączyć swoje biegowe zdjęcie, natomiast osoby zgłaszające innych powinny dołączyć zdjęcie kandydata lub kandydatki. Termin zgłoszeń upływa 10 lipca 2024 roku.

Później wybrani zostaną finaliści, których profile będą prezentowane cyklicznie. Następnie odbędzie się głosowanie, w którym każdy może wziąć udział. To pasjonaci biegania zdecydują, komu należy się ten prestiżowy tytuł. Regulamin plebiscytu znajdziesz TUTAJ.

Jeśli Wasze nazwisko nie jest jeszcze na liście startowej, koniecznie je dodajcie. Wypełnijcie formularz TUTAJ. i zacznijcie intensywne przygotowania. Wrzesień zbliża się coraz większymi krokami.

W Festiwalu Biegowym znajdziesz wiele różnorodnych wydarzeń biegowych, takich jak Bieg Lachów i Górali, Bieg w Krawacie, Bieg na Szpilkach, Mila, Bieg Nocny 7 km, Bieg 7 Dolin 100 km, Bieg 7 Dolin 61 km, Górski Koral Maraton, Bieg Dzieci, Sądecka Dycha, Nocny Nordic Walking, Nocny Bieg Rodzinny 4 km, Bieg Górski 23 km, Półmaraton, Bieg Górski 11 km, Mistrzostwa Doliny Popradu Nordic Walking 11 km, Bieg Dzieci do lat 8, Bieg na 1 km, oraz Bieg Przebierańców. (Fot. Tomasz Szwajkowski, Dominika Rakszewska – Festiwal Biegowy).


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM