Biznes i finanse

Andersen Global silniej zaznacza swoją obecność na Karaibach za sprawą kancelarii McW Todman and Co. na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Andersen Global kontynuuje swoją ekspansję na Karaibach, uzupełniając swoje portfolio o kancelarię współpracującą McW Todman & Co., której siedziba mieści się na wyspie Tortola na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Kancelaria McW Todman, specjalizująca się w prawie korporacyjnym, nieruchomościach i rozporządzaniu majątkiem, świadczy usługi w takich obszarach jak prawo spółek, bankowość, fuzje i przejęcia, własność intelektualna, postępowania cywilne, nieruchomości, prawo pracy i niewypłacalność. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych, a także spółki lokalne i międzynarodowe, firmy usługowe, producentów i dystrybutorów.

„Nasza pogłębiona wiedza w zakresie lokalnego środowiska prawnego, połączona z podejściem skoncentrowanym na klientach, pozwala nam zapewniać im kompleksowe rozwiązania zgodne z najwyższymi standardami zawodowymi – powiedział starszy partner Terrance B. Neale. – Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z profesjonalistami o podobnym do naszego podejściu z kancelarii członkowskich i współpracujących Andersen Global, aby móc dalej zapewniać naszym klientom najlepsze w swojej klasie rozwiązania, niezależnie od granic.”

„McW Todman & Co. to zespół ekspertów o solidnej praktyce prawnej i zaangażowaniu w zarządzanie, które dają im przewagę konkurencyjną na swoim rynku – powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. – To kolejny kluczowy nabytek w ramach naszej strategii ekspansji na Karaibach. Rozległe doświadczenie kancelarii w lokalnych realiach i międzynarodowe relacje w regionie stanowią uzupełnienie naszej globalnej platformy”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 325 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna w portalu businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220111005275/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM