Biznes i finanse

Rozwiązanie Rimini Consult™: optymalizacja, rozwój i transformacja posiadanego oprogramowania firmowego

<p><strong>
Nowy pakiet profesjonalnych usług świadczonych przez wysoko wykwalifikowany zespół globalnych ekspertów ds. systemów Oracle, SAP i Salesforce.
</strong></p><p>LAS VEGAS–(BUSINESS WIRE)– <a href="https://www.riministreet.com/?utm_source=pressrelease&amp;utm_campaign=copersucar">Rimini Street, Inc.</a> (Nasdaq: RMNI), dostawca usług i wsparcia oprogramowania dla firm o zasięgu globalnym, wiodący podmiot zewnętrzny świadczący usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partner Salesforce, ogłosił wprowadzenie rozwiązania <a href="https://www.riministreet.com/solutions/support-services/professional-services/">Rimini Consult™</a> – pakietu zgrupowanych profesjonalnych usług doświadczonych specjalistów świadczonych na rzecz indywidualnych projektów w celu personalizacji, konfiguracji, wdrażania, integracji, interoperacyjności i migracji oprogramowania firmowego, wspierania zespołu klienta wykwalifikowaną kadrą oraz realizacji innych potrzeb w zakresie projektów.</p>

<p>Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: <a href="https://www.businesswire.com/news/home/20230301006051/pl/">https://www.businesswire.com/news/home/20230301006051/pl/</a> .</p>

<p>Rimini Consult zapewnia również wyspecjalizowane usługi doradcze, planowanie zasobów w zakresie oprogramowania, usługi rozwojowe oraz rozplanowywanie technologii i aplikacji, umożliwiając klientom pomyślne ukończenie procesu cyfrowej transformacji oraz innych innowacyjnych inicjatyw.</p>

<p><strong>Sprawdzone usługi konsultingowe i wyniki klientów</strong></p>

Korzyści wynikające z wdrożenia rozwiązania Rimini Street

 • Łatwość wdrażania: krótki czas wdrożenia i szybka realizacja projektu bez ryzyka.
 • Unikalne zalety: znaczne obniżenie kosztów utrzymania systemu średnio o 65%.
 • Wspieranie zespołu: zespół doświadczonych inżynierów wspiera klienta wdrożeniem i utrzymaniem systemu.
 • Gwarantowany poziom usług: usługi są dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, a średni czas reakcji w przypadku poważnych problemów wynosi poniżej dwóch minut.

Firma Rimini Street daje swoim klientom znacznie większe możliwości niż ich poprzedni dostawcy, dzięki czemu może zapewnić wysoce efektywne wsparcie w zarządzaniu systemami. Dzięki wykorzystaniu wysoce zaawansowanych rozwiązań i technologii, klienci mogą liczyć na znaczne oszczędności, a także na optymalizację systemów i wsparcie w długoterminowej transformacji.

Rimini Street oferuje klientom możliwość wykorzystania w pełni wszystkich korzyści z zastosowania rozwiązań i technologii oraz zagwarantowania zgodności z aktualnymi trendami i wymaganiami rynkowymi. Jest to kompleksowe wsparcie, które pomaga klientom osiągnąć sukces na wielu różnych poziomach biznesowych.

Rimini Street oferuje swoim klientom innowacyjne technologie i rozwiązania, które pomagają zoptymalizować systemy i zapewnić ich długoterminowy sukces. Dzięki temu klienci mogą skoncentrować się na realizacji swoich celów biznesowych z zachowaniem najwyższych standardów, jednocześnie korzystając z korzyści wynikających z wykorzystania najnowszych technologii.

Ponadto, firma Rimini Street udziela swoim klientom darmowych szkoleń, aby pomóc im w jak najlepszym wykorzystaniu możliwości i narzędzi dostarczonych przez Rimini Consult. Szkolenia te są szczególnie ważne, ponieważ pozwalają klientom w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie oferuje firma Rimini Street.

Stosując rozwiązanie Rimini Street, klienci zyskują dostęp do zaawansowanych technologii, usług i narzędzi, które są niezbędne do utrzymania wysokiego poziomu wsparcia i wydajności systemów. Te korzyści są bezcenne dla organizacji, które chcą zapewnić swoim klientom najlepsze doświadczenia i pomóc im w osiągnięciu sukcesu.

Rimini Street to unikalne rozwiązanie, które oferuje klientom możliwość wykorzystania w pełni wszystkich korzyści z zastosowania rozwiązań i technologii oraz zagwarantowania zgodności z aktualnymi trendami i wymaganiami rynkowymi. To wysoce wydajne wsparcie, które zapewnia skuteczne zarządzanie systemami i dostarcza klientom niezbędnych narzędzi do ich optymalizacji i transformacji.

Rimini Street to ogromna wartość dla firm, które chcą wykorzystać w pełni wszystkie korzyści i możliwości technologiczne, jakie oferuje ta firma. To także doskonałe wsparcie dla klientów, którym zależy na zoptymalizowaniu swoich systemów i zapewnieniu najlepszych doświadczeń wszystkim użytkownikom. Firma Rimini Street oferuje wyjątkowe usługi, które są niezbędne do osiągnięcia długoterminowego sukcesu.

Klienci potrzebującycy profesjonalnego wsparcia

Klienci Rimini Street wymagają profesjonalnego wsparcia w celu optymalizacji poziomu wydajności, osiągania wyższych wskaźników jakości oraz zapewnienia zgodności z przepisami prawa. Zespół Rimini Consult składa się z ekspertów odpowiedzialnych za zapewnienie tego rodzaju wsparcia, a klienci mogą skorzystać z szeregu usług:

 • Usługi dostosowywania i optymalizacji systemów
 • Usługi optymalizacji biznesowej
 • Usługi wsparcia w przekształcaniu
 • Usługi wsparcia w zakresie obserwowalności
 • Usługi wsparcia w zakresie bezpieczeństwa
 • Usługi wsparcia w zakresie zgodności z przepisami prawa

Nasz zespół profesjonalnych ekspertów może pomóc w wyeliminowaniu nadmiernych kosztów i zwiększyć wydajność oprogramowania, zwiększając jego wartość. Naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowego wsparcia, aby mogli oni w pełni wykorzystać możliwości swoich produktów i usług.

Rimini Consult jest częścią szerokiego zakresu usług zarządzanych przez Rimini Street, który obejmuje rozwiązania sprzyjające obserwowalności, interoperacyjności i bezpieczeństwu, dostarczane w ramach systemu wsparcia oprogramowania dla firm. Wszystkie te rozwiązania służą jednemu celowi – zapewnieniu klientom optymalnej wartości.

Zespół Rimini Consult łączy w sobie zalety zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych usług wsparcia oprogramowania, oferując najwyższą jakość usług i zaawansowany zakres zadań. Nasza kompleksowa oferta usług wsparcia technicznego i biznesowego pozwala naszym klientom w pełni wykorzystać możliwości dostępnych w ich oprogramowaniu i być jednym krokiem przed konkurencją.

Rimini Consult dostarcza kompleksowe wsparcie dla firm, które potrzebują wsparcia w optymalizacji, rozwoju i transformacji swojego oprogramowania, aby osiągnąć maksymalną wartość i wydajność. Wspieramy naszych klientów w ich drodze do sukcesu, zapewniając im odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby mogli swobodnie postępować w dobie ciągłych zmian.

Rimini Consult to nie tylko wsparcie w zakresie oprogramowania, ale również szansa na zwiększenie zysków i optymalizację podejmowanych działań. Jesteśmy dumni z naszych usług i zapewniamy, że każdy nasz klient otrzyma wsparcie najwyższej jakości.

Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI) jest światowym liderem w dostawie usług wsparcia dla oprogramowania użytkowego i firmowego oprogramowania technologicznego. Firma oferuje klientom produkty i usługi najwyższej jakości, które umożliwiają zmniejszenie kosztów, zwiększenie wydajności i wzrost wydajności. Rimini Street zapewnia dwukrotnie większy zakres usług w porównaniu do dostawców oprogramowania i dostawców usług wsparcia, takich jak Oracle i SAP. Firma oferuje klientom:

 • Wiodące na rynku usługi wsparcia oprogramowania
 • Kompleksowe usługi zarządzania aplikacjami
 • Elastyczne usługi personalizacji i konfiguracji
 • Usługi łączności, ochrony, monitorowania i optymalizacji

Korzyści z korzystania z usług Rimini Street

Korzystanie z usług Rimini Street oferuje wyjątkowe korzyści, w tym:

 • Dwukrotnie więcej usług w porównaniu do dostawców oprogramowania i dostawców usług wsparcia, takich jak Oracle i SAP.
 • Niższe koszty w stosunku do dostawców oprogramowania i dostawców usług wsparcia.
 • Elastyczne opcje dostosowywania usług do potrzeb klienta.

Dzięki Rimini Street klienci mogą zaoszczędzić znaczne sumy za pomocą zintegrowanego portfela usług wsparcia, zarządzania, konfiguracji, ochrony i innych, które pomagają w optymalizacji wydajności działania oprogramowania i baz danych. Wszystko to sprawia, że usługi Rimini Street są idealną opcją dla firm, które chcą zmniejszyć koszty i poprawić wydajność oprogramowania użytkowego, baz danych i firmowego oprogramowania technologicznego.

Rimini Street zapewnia wsparcie dla wszystkich wiodących produktów oprogramowania użytkowego, takich jak SAP, Oracle, Microsoft i IBM. Firma ciągle dba o swoich klientów, oferując przemodelowanie i ulepszenia obecnych usług w celu zapewnienia jak najlepszych wyników dla ich klientów. W ten sposób klienci mogą być pewni, że będą mieli dostęp do najbardziej aktualnych, bezpiecznych i skutecznych usług wsparcia oprogramowania.

Rimini Street oferuje dostęp do profesjonalnych i kompetentnych doradców i specjalistów, którzy służą pomocą i odpowiedzialnością za wszelkie procesy związane z wsparciem oprogramowania, aby zapewnić klientom doskonałą obsługę. Możesz wykorzystać ich wiedzę i doświadczenie, aby zoptymalizować swoje oprogramowanie i uzyskać maksymalne korzyści.

Aby dowiedzieć się więcej na temat usług Rimini Street, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia, który pomoże Ci w zarządzaniu Twoimi procesami oprogramowania i baz danych. Zespół doradczy Rimini Street oferuje również doradztwo strategiczne, aby pomóc Ci w optymalizacji i wprowadzaniu ulepszeń w Twoich procesach biznesowych.

Rimini Street oferuje wyjątkowe rozwiązania w zakresie wsparcia oprogramowania, które pomagają organizacjom w optymalizacji wydajności, zmniejszeniu kosztów i zwiększeniu rentowności. Wszystko to pozwala naszym klientom skoncentrować się na wprowadzaniu innowacji i uzyskiwaniu lepszych wyników biznesowych.

Niniejsze oświadczenie zawiera wypowiedzi prognozujące, które są wyrazem przewidywań lub opinii Rimini Street na temat jej przyszłych wyników lub przyszłych wydarzeń. Wypowiedzi prognozujące są wyrażone w czasie teraźniejszym i mogą być oparte na założeniach lub informacjach, które Rimini Street uznaje za wiarygodne i które nie są w pełni wyczerpujące. Mogą one się różnić od faktycznych wyników, które mogą ulec istotnym zmianom. Wypowiedzi prognozujące są uwarunkowane ryzykiem i niepewnością, w tym wpływem konkurencji, wahań rynku i innych czynników, których Rimini Street nie może przewidzieć ani kontrolować.

Jak Rimini Street zmienia rynek oprogramowania dla firm?

Rimini Street oferuje biznesowi ultraresponsywne i zintegrowane usługi zarządzania aplikacjami i wsparcia, dzięki którym firmy mogą znacznie zaoszczędzić na kosztach oprogramowania. Naszym klientom dajemy do dyspozycji zespół wysokiej jakości inżynierów, którzy zapewniają nie tylko wsparcie techniczne, ale także zapewniają dostęp do wiedzy. To właśnie wiedza pozwala naszym klientom wprowadzać innowacje i uzyskać lepsze wyniki finansowe. Ponadto, Rimini Street oferuje bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny, dzięki czemu jesteśmy idealnym partnerem dla organizacji wszystkich wielkości.

Jakie korzyści oferuje Rimini Street?

 • Znaczne oszczędności kosztów
 • Więcej czasu na wprowadzanie innowacji
 • Lepsze wyniki finansowe
 • Usługi wsparcia z segmentu premium
 • Ultraresponsywne i zintegrowane usługi zarządzania aplikacjami
 • Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny

Dzięki Rimini Street klienci mogą skorzystać z szerokiego wachlarza korzyści, które pomogą im uzyskać lepsze wyniki i przewagę konkurencyjną. Umożliwiamy im lepsze wykorzystanie swoich zasobów i osiągnięcie sukcesu zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Jesteśmy zdecydowani oferować najwyższą jakość usług, dzięki czemu każdy nasz klient jest w stanie osiągnąć jego cele biznesowe.

Rimini Street jest dumny ze swojej wysokiej jakości usług i misji, która polega na dostarczaniu biznesowi najlepszych usług wsparcia oprogramowania. Dzięki współpracy z naszymi klientami oferujemy im jeszcze lepsze usługi, które pomagają im zarabiać więcej i osiągać lepsze wyniki.

Informacje dotyczące Rimini Street

Rimini Street to niezależny dostawca usług wsparcia technicznego dla produktów klasy Enterprise Software i baz danych. Firma działa na rynku od 2005 roku. Usługi Rimini Street obejmują wsparcie techniczne, m.in. wsparcie wykwalifikowanej kadry, szeroko rozumianą pomoc techniczną, aktualizacje, poprawki i aktualizacje bezpieczeństwa, jak również dostęp do wielu dodatkowych usług. Usługi Rimini Street obejmują wsparcie dla produktów Oracle, SAP, Siemens PLM, Infor i Microsoft.

Rimini Street zapewnia zarówno klientom korporacyjnym, jak i publicznym znaczące oszczędności w zakresie kosztów utrzymania oprogramowania. Firma zapewnia najwyższy poziom wsparcia serwisowego dla produktów klasy Enterprise Software i baz danych, a jej usługi są dostępne na całym świecie.

Porady dotyczące wsparcia technicznego

 • Zainwestuj w wysokiej jakości wsparcie techniczne.
 • Skorzystaj z usług dostawcy wsparcia z zewnątrz, który zapewni profesjonalne wsparcie.
 • Sprawdź, czy dostawca wsparcia oferuje usługi mające na celu zarządzanie i optymalizację działania systemu.
 • Sprawdź, czy dostawca wsparcia oferuje usługi aktualizacji, poprawek i aktualizacji bezpieczeństwa.
 • Zwróć uwagę na oferowane ceny i porównaj je z innymi dostawcami.

Usługi wsparcia technicznego Rimini Street są doskonałym rozwiązaniem dla firm, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze bez kompromisów w zakresie wsparcia technicznego. Wsparcie oferowane przez Rimini Street jest profesjonalne i zapewnia zgodność z najnowszymi wymogami i aktualizacjami, co pozwala firmom na optymalizację kosztów utrzymania oprogramowania.

Na zakończenie, warto podkreślić, że usługi techniczne Rimini Street są cenione przez klientów na całym świecie, co potwierdzają liczne pozytywne recenzje. Firma wspiera wielu klientów w wielu krajach, oferując usługi wysokiej jakości, elastyczne ceny i szeroki zakres usług.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM