Biznes i finanse

LightCON uruchamia przedsprzedaż niewymienialnych tokenów (NFT) do nowej gry – „Rise of Stars (ROS)”

SEONGNAM, Korea Południowa – (BUSINESS WIRE) – „Rise of Stars (ROS)”, nowa mobilna gra firmy LightCON, spółki zależnej WEMADE MAX (dyrektorzy zarządzający: Hyunguk Chang, Gilhyung Lee) (KOSDAQ: 101730), w dniu 27 stycznia uruchomi przedsprzedaż niewymienialnych tokenów na Warship Carriers (baz startowych statków wojennych).

ROS jest pierwszą bazującą na technologii blockchain grą z gatunku 4X, która pojawi się na platformie WEMIX. Rozgrywka wiązać się będzie z intensywnymi działaniami wojennymi. Gra osadzona jest w ogromnym uniwersum, a do jej charakterystycznych elementów można zaliczyć kunsztownie zaprojektowane statki wojenne i planety.

W ROS pojawi się przede wszystkim „Silthereum”, nowy token gamingowy, oraz „Warship Carrier” (baza startowa statków wojennych) na niewymienialne tokeny. Przed oficjalnym wejściem do użytku niewymienialne tokeny trafią do przedsprzedaży.

Warship Carrier może pomieścić dużą liczbę statków wojennych, zapewniając dla nich szereg buffów i stanowiąc główną oś tokenowego ekosystemu w ROS. Z jego wykorzystaniem można pozyskiwać cząstki Silther Particle, które następnie wymieniane są na Silthereum – stosowany w grze token. Im wyższa klasa Warship Carriera, tym większa ilość cząstek Silther Particle, jaką może on pozyskać.

Przedsprzedaż odbędzie się dwukrotnie pomiędzy 27 stycznia i 17 lutego na platformie aukcyjnej WEMIX. Do sprzedaży trafią 1504 pakiety Warship Carrier w obniżonych cenach. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W ramach pierwszej rundy przedsprzedaży w dniach 27 stycznia – 3 lutego będzie można nabyć pakiety pięciuset Warship Carriers klasy 1 (Tier 1) oraz 252 pakiety Warship Carriers klasy 2 (Tier 2). Będą one dostępne po obniżonych cenach. Ta sama liczba wspomnianych przedmiotów trafi do przedsprzedaży w dniach 10-17 lutego. Będzie je można nabyć z 10% obniżką.

Z okazji pierwszej przedsprzedaży niewymienialnych tokenów do ROS zorganizowany będzie „airdrop” (zrzut), w ramach którego losowo rozdanych zostanie 1,2 mln tokenów Silthereum. Łącznie nabywcy niewymienialnych tokenów otrzymają 201 200 tokenów Silthereum. Ponadto każdy z 20 tys. użytkowników uczestniczących w wydarzeniu otrzyma w drodze losowania po 50 tokenów Silthereum.

Dnia 12 stycznia rozpoczęto przedpremierową rejestrację w sklepach Google Play i Apple App Store, która prowadzona jest na całym świecie z wyjątkiem Korei, Chin itp. Z tej okazji ma miejsce wydarzenie „airdrop”, w ramach którego można uzyskać łącznie 1 mln tokenów Silthereum.

Galeria zdjęć/materiałów multimedialnych dostępna jest na stronie: https://www.businesswire.com/news/home/52567077/en

Źródło: LightCON Corp.

KONTAKT:

W imieniu LightCON

Wemade Co., Ltd.

Young Ahn

tel.+82-2-3709-2065

e-mail: ay2000@wemade.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM