Polityka i społeczeństwo

MKiŚ: Ogłoszenie o przedłużeniu terminu składania wniosków konkursowych do programu „GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii”

Ministerstwo Klimatu i Środowiska informuje:

Informujemy, że w prowadzonym przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska konkursie w ramach IX edycji programu „GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii” wydłużony zostaje termin naboru wniosków konkursowych z 3 lutego 2022 r. do 14 lutego 2022 r.

Nowy termin składania wniosków konkursowych został zaktualizowany w ogłoszeniach o naborze wniosków w dniu dzisiejszy pod adresami:

https://www.gov.pl/web/klimat/nabor-wnioskow-o-weryfikacje-technologii-aktywnych-laureatow-vii-i-viii-edycji-programu-greenevo–akcelerator-zielonych-technologii

Ogłoszenie o konkursie – IX edycja GreenEvo

Do konkursu i złożenia wniosków konkursowych zapraszamy polskich przedsiębiorców będących producentem wdrożonych technologii przynoszących korzyści dla środowiska. Szczegóły odnośnie konkursu, w tym regulamin określający kryteria oceny oraz wzór wniosku konkursowego dostępne są pod wyżej wskazanymi adresami.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Sekretariatem Konkursu, który z ramienia Ministerstwa Klimatu i Środowiska prowadzi firma INVESTIN sp. z o.o:

e-mail: GreenEvo@klimat.gov.pl

tel.: +48 698 128 000

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.

kom/ aop/

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM