Biznes i finanse

Najlepsza szczoteczka do zębów? Odkryj nowy standard w czyszczeniu zębów i poczuj różnicę

Historia odnotowała cztery rewolucje przemysłowe, internet mobilny doczekał się piątej generacji, a teraz czas ogłosić nową erę w myciu zębów. 20 lat doświadczenia w rozwoju zaawansowanej sonicznej technologii czyszczenia Philips Sonicare przyniosło przełom, który może wynieść mycie zębów na zupełnie nowy – wyższy poziom. Szczoteczka Philips Sonicare Prestige 9900 to najbardziej zaawansowana szczoteczka soniczna, która zrozumie Twoje potrzeby i odpowiednio się do nich dopasuje.

Poznaj wszystkie zalety szczoteczek sonicznych Philips i przeczytaj opinie użytkowników

Rezultaty udowodnione w badaniach klinicznych 

Na czym polega wyjątkowe działanie Philips Sonicare Prestige 9900? Szczoteczka soniczna dzięki inteligentnej technologii SenseIQ diagnozuje technikę szczotkowania, wyczuwa siłę nacisku, ruch, pokrycie, a także inne dane nawet 100x na sekundę. Dzięki zebranym informacjom adaptuje się w czasie rzeczywistym i dopasowuje intensywność czyszczenia, gdy włókno dociska się zbyt mocno. Mycie zębów przebiega więc skutecznie i delikatnie, a jego efekty potwierdzają badania kliniczne. Dlatego Philips Sonicare to szczoteczka soniczna rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne[1]. 

O jakich rezultatach mowa? Zaawansowana szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige 9900 z innowacyjną końcówką All-in-One zapewnia do 20x mniej płytki bakteryjnej[2], do 15x zdrowsze dziąsła[3] i do 100% mniej przebarwień[4]. Co ważne, najlepsza szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige 9900 nie tylko zatroszczy się o zdrowy i biały uśmiech tu i teraz, ale przede wszystkim będziesz mieć realny wpływ na zdrowie całej jamy ustnej. 

Nie każda soniczna szczoteczka sobie równa

Pamiętaj jednak, że do osiągnięcia takich rezultatów nie wystarczy sięgnięcie po jakąkolwiek szczoteczkę soniczną. Różnice między szczoteczkami różnych producentów polegają przede wszystkim na specyfice działania samej technologii oraz uzyskiwanych rezultatach czyszczenia. Ważne, aby rezultaty były udowodnione badaniami klinicznymi. Kluczowe znaczenie ma także jakość włókna na końcówce.

Zaawansowana szczoteczka soniczna czy warto zainwestować dla zdrowych zębów i dziąseł

Podstawą skuteczności szczoteczki sonicznej Philips Sonicare jest czyszcząca siła aż 62 tys. ruchów Philips Sonicare na minutę. To z kolei unikalne połączenie:

  • dynamicznego ruchu końcówki, która mechanicznie rozbija płytkę bakteryjną;
  • szerokich ruchów wymiatających włókien końcówki, które skutecznie usuwają już rozbitą płytkę.

Pod wpływem dynamicznych ruchów włókien Philips Sonicare tworzą się mikrobąbelki, które są wtłaczane głęboko w przestrzenie między zębowe i trudno dostępne miejsca oraz wzdłuż linii dziąseł.

Zaawansowna szczoteczka soniczna – czy warto dla wygody i jeszcze lepszych efektów

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige 9900 posiada kompaktowe i eleganckie etui podróżne. Dzięki temu szczoteczkę możesz zawsze zabrać ze sobą oraz wykorzystać etui do ładowania szczoteczki za pomocą kabla USB-C. 

Ponadto szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige współpracuje z nową aplikacją Philips Sonicare, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Dane o technice szczotkowania są zawsze dostępne w aplikacji, nawet jeśli sama aplikacja była wyłączona podczas mycia zębów.

Aplikacja pozwala:

  • otrzymywać instruktaż w czasie rzeczywistym;
  • śledzić postępy dzięki szczegółowym raportom;
  • otrzymywać indywidualne porady;
  • wybrać program czyszczenia oraz poziom intensywności pracy szczoteczki.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 to wydatek rzędu 420 zł, a najbardziej zaawansowana szczoteczka Philips Philips Sonicare Prestige 9900 z technologią SenseIq – 1 469 zł.

1 Dla modeli: Philips Sonicare DiamondClean Smart; Philips Sonicare ProtectiveClean 6100; w 2021 r.
2 W porównaniu do szczoteczki manualnej; w programie czyszczenia Clean.
3  W porównaniu do szczoteczki manualnej; w ciągu 6 tygodni; w programie czyszczenia Clean.
4 W badaniu laboratoryjnym i w porównaniu do szczoteczki manualnej; w programie czyszczenia Clean.

Źródło informacji: Philips

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM