Biznes i finanse

FoxESS Polska i KENO podpisały rekordową umowę na dostawy urządzeń – 450MW w 2022 roku

FoxESS Polska współpracuje z KENO od pierwszych dni funkcjonowania na polskim rynku. Dobre relacje, solidne urządzenia FoxESS docenione przez instalatorów, najdłuższa na rynku gwarancja, polskie wsparcie techniczne i przemyślana gama produktów odpowiadająca bieżącym potrzebom rynku – to główne czynniki, które zdecydowały o rozwoju współpracy obu spółek.

Dodowem udanego partnerstwa firm jest rekordowa w 2021 roku sprzedaż urządzeń FoxESS o łącznej mocy ok. 140 MW. W 2022 roku KENO postawiło sobie szczególnie ambitne plany, które wiąże ze sprzedażą falowników hybrydowych ALL-IN-ONE produkcji FoxESS. Nowoczesne i innowacyjne urządzenia w oczach dystrybutora zapewnią wolumen sprzedaży szacowany na 5000 sztuk w omawianym roku.

„Cieszymy się, że tak rzetelny i uznany partner na rynku polskiej fotowoltaiki jakim jest KENO wybiera FoxESS. Liczymy na dalszą, satysfakcjonującą współpracę” – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska.

W związku z rozwojem KENO i ekspansją na rynki europejskie, firma planuje także sprzedaż urządzeń FoxESS na rynku niemieckim i węgierskim.

Źródło informacji: FoxESS Polska Sp. z o.o.

 

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM