Nauka i technologie

Mawi DNA Technologies uzyskuje dwa certyfikaty ISO

HAYWARD, Kalifornia.–(BUSINESS WIRE)– Mawi DNA Technologies (Mawi), czołowa spółka zajmująca się pobieraniem biopróbek, ogłosiła uzyskanie certyfikatów ISO 9001:2015 dla systemów zarządzania jakością i ISO 13485:2016 dla systemów zarządzania jakością wyrobów medycznych. Spółka Mawi opracowała i skomercjalizowała technologię iSWAB, innowacyjny system do pobierania biopróbek.

Uzyskanie tych międzynarodowych certyfikatów świadczy o tym, że spółka Mawi opracowała odpowiednie procesy biznesowe, które utrzymuje i ciągle usprawnia. Jest to możliwe poprzez ocenę i porównywanie wyników biznesowych ze stosownymi normami jakości. Certyfikat ISO pozwala zwiększyć wiarygodność i autorytet firmy, jak również jej ogólną efektywność.

„Certyfikat ISO stanowi wsparcie dla naszej struktury jakości jako spółki i jako dostawcy dla naszych cenionych klientów” – powiedział Hanzel Lawas, kierownik ds. systemów zarządzania jakością i działalności operacyjnej w Mawi.

Dodał, że Mawi świętuje uzyskanie certyfikatu w czasie, gdy z powodzeniem wspiera wiele przedsięwzięć związanych z walką z COVID-19 zapewniając nieprzerwane dostawy w 100% produkowanych w USA innowacyjnych technologii pobierania próbek.

„Nasza spółka korzystała dotąd i nadal będzie korzystać z normy ISO we wszystkich procesach oraz przy projektowaniu i opracowywaniu nowych produktów – powiedział Jerome David, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Mawi. – Certyfikat ISO daje pewność, że nasza spółka spełnia wymogi Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków i stanowi pierwszy duży krok w kierunku uzyskania zgodności z europejskimi (unijnymi) standardami regulacyjnymi w celu uzyskania znaku CE, co powinno się wydarzyć do II kw. 2022 r.”

Wiele produktów musi uzyskać znak CE zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży w UE.

Misją Mawi jest utrzymywanie integralności próbek w temperaturze pokojowej w dowolnym rejonie świata, co zapewni prawdziwą różnorodność próbek niezależnie od segmentów geograficznych i populacyjnych. Z Mawi, Przyszłość pobierania biopróbek jest tutaj™. Więcej informacji na stronie internetowej: www.mawidna.com.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220209006288/en/

Źródło: Mawi DNA Technologies

KONTAKT:

Inwestorzy:

Jerome David, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu

tel. 510-256-5186

e-mail: j.david@mawidna.com

Kontakt dla mediów:

Susan Tellem, APR, RN, BSN

tel. 310-313-3444

e-mail: Susan@tellemgrodypr.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM