Biznes i finanse

Interactive Brokers wprowadza Traders’ Insight Radio

GREENWICH, stan Connecticut–(BUSINESS WIRE)– Interactive Brokers (Nasdaq: IBKR), zautomatyzowany międzynarodowy broker elektroniczny, poinformował dzisiaj o uruchomieniu Traders’ Insight Radio, nowej serii podcastów, w której wywiady z kadrą kierowniczą, liderami myśli i ekspertami rynkowymi z całej branży usług finansowych poświęcone są aktualnym tematom mającym wpływ na światowe rynki i handel. Słuchacze zaznajomieni z Traders’ Insight, internetowym źródłem komentarzy rynkowych Interactive Brokers, z pewnością docenią gospodarzy podcastu IBKR, którzy przedstawią istotne okoliczności związane z poszczególnymi punktami widzenia analizowanymi podczas rozmów.

Traders’ Insight Radio, adresowane do szerokiego grona odbiorców, w tym zarówno do zaawansowanych inwestorów, jak i tych początkujących, porusza szeroki zakres tematów interesujących dla każdego z nich oraz wzbogaca pakiet ofert dostępnych już za pośrednictwem IBKR Campus, najlepszego w swojej klasie źródła edukacji. W ostatnich i nadchodzących podcastach pojawią się rozmowy o wpływie sztucznej inteligencji (AI) na rynki, możliwościach w zakresie zagranicznych papierów wartościowych oraz poglądach na kryptowaluty jako nową klasę aktywów cyfrowych. Dla inwestorów detalicznych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem, jak również dla zaawansowanych traderów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, IBKR Campus oferuje kursy i treści na temat inwestowania, rynków i bieżących wydarzeń, jak również przeglądy produktów i platform handlowych IBKR – a teraz również wywiady w formie podcastu.

„Nieustannie koncentrujemy się na dostarczaniu inwestorom narzędzi edukacyjnych potrzebnych do lepszego zrozumienia rynków finansowych i handlu – powiedział Steve Sanders, wiceprezes ds. marketingu i rozwoju produktów w Interactive Brokers. – Traders’ Insight Radio uzupełnia zasoby już dostępne poprzez IBKR Campus oraz jest nowym i atrakcyjnym sposobem, w jaki wszyscy inwestorzy mogą łatwo uzyskać dostęp i skorzystać z wiedzy fachowej w całej branży finansowej”.

Seria została zaprezentowana w styczniu, jej pierwsze odcinki zawierają dwuczęściowy wywiad z Thomasem Peterffym, założycielem i prezesem Interactive Brokers Group, który opowiada o swoich początkach w handlu jako animatora rynku opcji i o tym, jak z powodzeniem wprowadził technologię na parkiet. Odbiorcy będą mogli skorzystać z perspektywy Peterffy’ego odnośnie różnych tematów, takich jak kryptowaluty, polityka monetarna i wpływ rosnących stóp procentowych oraz inflacji na gospodarkę, słuchając przy tym anegdot z jego bogatej kariery. Wywiady z udziałem Peterffy’ego można odsłuchać w podcaście na stronie:

Część 1: „You Mean You Don’t Have to Know Anything to Do This?”,

Część 2: „Mr. Sosnick, I Do Find You Increasingly Useless”.

Najnowsze odcinki Traders’ Insight Radio są dostępne bezpłatnie na blogu Traders’ Insight, za pośrednictwem platform handlowych Interactive Brokers, w tym Trader Workstation, Client Portal i IBKR Mobile oraz popularnych serwisów podcastingowych, w tym Apple Podcast, Google Podcast, Podbean i Spotify.

Kompletny zestaw bezpłatnych zasobów IBKR Campus można znaleźć poniżej oraz na stronie internetowej ibkr.com/campus.

Traders’ Academy: inwestorzy mogą doskonalić się w rozumieniu produktów, narzędzi i rynków dostępnych za pośrednictwem aplikacji Interactive Brokers Trader Workstation, Client Portal, IBKR Mobile i TWS API.

IBKR Webinars: materiały filmowe, słuchowiska i treści edukacyjne o aktualnych tematach rynkowych i narzędziach IBKR, przekazywane poprzez webinaria transmitowane na żywo i rejestrowane.

Traders’ Insight: inwestorzy mają możliwość obejrzeć, przeczytać lub posłuchać komentarzy rynkowych ze strony ponad 70 specjalistów z branży, w tym nowego Traders’ Insight Radio.

IBKR Quant: bog skierowany do specjalistów ilościowych, którzy interesują się programowaniem, deep learning, IBKR API, AI, Blockchain i innymi technologiami transformacyjnymi wpływającymi na współczesne rynki.

Student Trading Lab: darmowe źródło internetowe dla nauczycieli, którzy chcą połączyć zajęcia z finansów lub informatyki z realnym handlem.

Interactive Brokers Group, Inc.

Jednostki stowarzyszone Interactive Brokers Group zapewniają klientom na całym świecie zautomatyzowaną realizację transakcji oraz przechowywanie papierów wartościowych, towarów, walut oraz ich instrumentów pochodnych przez całą dobę na ponad 135 rynkach w licznych krajach i walutach, z jednego zintegrowanego rachunku inwestycyjnego IBKR. Spółka świadczy usługi dla inwestorów indywidualnych, funduszy hedgingowych, grup proprietary trading, doradców finansowych i brokerów wprowadzających. Dzięki blisko czterdziestoletniej koncentracji na technologii i automatyzacji jej klienci mogą korzystać z wyjątkowo zaawansowanej platformy do zarządzania portfelami inwestycyjnymi. Celem firmy jest zapewnienie jej klientom korzystnych cen realizacji zleceń oraz narzędzi handlowych, narzędzi do zarządzania ryzykiem i portfelem, zaplecza badawczego i produktów inwestycyjnych, a wszystko to przy niskich lub zerowych kosztach, co pozwala im osiągać najwyższe zyski z inwestycji. W swoim zestawieniu najlepszych brokerów online z dnia 26 lutego 2021 roku tygodnik Barron’s umieścił Interactive Brokers na 1. miejscu oraz przyznał firmie 5 gwiazdek (na 5 możliwych).

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20220223006298/en/.

Źródło: Interactive Brokers Group, Inc.

KONTAKT:

Interactive Brokers Group, Inc.

Media: Katherine Ewert

e-mail: media@ibkr.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM