Polityka i społeczeństwo

Od nasion fasoli do różańcowych korali – prezes spółki spożywczej Goya Bob Unuane wyrusza do Polski ze specjalną dostawą wiary, modlitwy i nadziej dla narodu ukraińskiego

JERSEY CITY, Nowy Jork, 14 marca 2022 r. /PRNewswire/ – wystarczył jeden telefon od Shannon Haase z San Antonio w Teksasie, w którym ofiarowała swój różaniec, by w jej ślady poszła cała jej społeczność modlitewna, podarowując tysiące różańców w nadziei, że firma Goya dostarczy niesiony przez nie cud narodowi ukraińskiemu. Bob Unanue zadeklarował, że wspólnie z jego zespołem osobiście wręczy podarowane różańce. Świadectwem tego niesamowitego daru miłości, wiary i nadziei od narodu amerykańskiego będzie specjalna msza święta odprawiona w Polsce.

„Ciemność panuje, gdy nie ma światła, a zło, gdy nie ma Boga. Cudowny dar różańców, od którego bije światło modlitwy, miłości i nadziei, pozwoli nam przebić się przez ten mrok oraz zainspirować przywódców naszego świata do odrzucenia zła i zbliżenia się do Boga” – powiedział Bob Unanue, prezes i CEO Goya Foods.

Z pomocą organizacji non-profit Global Empowerment Mission (GEM) oraz europejskiego oddziału firmy Goya (Goya Europa), w tym zakładów firmy w Hiszpanii, a także międzynarodowej inicjatywy Goya Gives, spółka dostarczy tony jedzenia, wody i innych potrzebnych artykułów do Ukrainy i Polski, do której ucieka obecnie wielu uchodźców. Natomiast przekazując różańce podarowane przez wiernych z Ameryki, firma karmi dusze potrzebujących w myśl realizowanej przez nią misji Goya Cares.

Więcej informacji na temat spółki Goya można znaleźć na stronie: www.goya.com.

Goya Foods: Założona w 1936 r. spółka Goya Foods, Inc. to największe w Stanach Zjednoczonych hispanoamerykańskie przedsiębiorstwo żywnościowe, a także lider sektora żywności i przypraw na rynku Ameryki Łacińskiej. Goya produkuje, pakuje i prowadzi dystrybucję ponad 2500 wysokiej jakości produktów żywnościowych pochodzących z Hiszpanii, Karaibów, Meksyku, Ameryki Środkowej i Południowej. Produkty Goya wywodzą się z kulinarnej tradycji hiszpańskojęzycznych społeczności rozsianych po całym świecie. Połączenie autentycznych składników, mocnych przypraw i łatwych w przygotowaniu półproduktów sprawia, że produkty Goya zaspokoją każdy gust kulinarny i doskonale sprawdzą się na każdym stole. Więcej informacji na temat Goya Foods można znaleźć na stronie www.goya.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1765390/Goya_Foods_Bob_Unanue.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1153368/GOYA_Logo.jpg

Źródło: Goya Foods, Inc.

KONTAKT:

Natalie J. Maniscalco

tel. 845.659.6506

e-mail: natalie@retromedianyc.com 

Źródło informacji: PR Newswire


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM