Biznes i finanse

Nowa kancelaria członkowska Andersen Global w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Do Andersen Global dołącza nowa kancelaria członkowska w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Chartered House przyjmuje markę Andersen, przyczyniając się do zwiększenia zasięgu organizacji na Bliskim Wschodzie i wprowadzenia marki na jednym z kluczowych rynków regionu.

Założona w 2018 r., od 2020 r. kancelaria współpracująca Andersen w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA) jest świadczącą kompleksowe usługi kancelarią podatkową z oddziałami w Dubaju i Abu Zabi. Kancelaria specjalizuje się w podatkach bezpośrednich i pośrednich, zapewnianiu zgodności regulacyjnej zarządzaniu ryzykiem i doradztwem transakcyjnym w kwestiach transgranicznych. Ponadto w 2021 r. kancelaria uzupełniła swoją ofertę o usługi z zakresu ładu gospodarczego i społecznego, aby przyczynić się do celów ZEA związanych z rozwojem społecznym.

Współpraca z Andersen Global, jaka miała miejsce w ciągu kilku ostatnich lat, pozwoliła na rozwój naszej kancelarii i umożliwiła nam utrzymanie silnej pozycji na rynku i zapewnienie klientom globalnych zasobów potrzebnych do zrealizowania złożonych międzynarodowych potrzeb biznesowych – powiedział Anurag Chaturvedi, wspólnik zarządzający Andersen w ZEA. – Jesteśmy dumni z przyjęcia marki Andersen, ponieważ dodatkowo odzwierciedla ona nasze zaangażowanie w zapewnianie klientom kompleksowych, zintegrowanych rozwiązań niezależnie od granic”.

„Anurag i jego zespół konsekwentnie demonstrowali poświęcenie dla wartości naszej organizacji i jej wizji dzięki innowacyjnej wiedzy biznesowej i związanej z kwestiami transgranicznymi na poziomie zapewniającym kancelarii czołową pozycję na rynku – powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. – Wejście Andersen na rynek ZEA wzmacnia nasze możliwości w regionie i wyraża nasze zaangażowanie w budowanie wzorcowej organizacji, która dostarcza klientom synergistyczne usługi na skalę globalną”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia niemal 10 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 331 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220314005835/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM