Biznes i finanse

OASIS Group i Access przejmują działy przechowywania i usług Smart Data Solutions

SWORDS (Irlandia) i WOBURN (Massachusetts), 16 marca 2022 r. /PRNewswire/ — OASIS Group, największy w Europie podmiot prywatny świadczący usługi zarządzania danymi, oraz Access, największy na świecie prywatny podmiot świadczący zintegrowane usługi zarządzania danymi, ogłaszają przejęcie znajdujących się w Europie i Ameryce Północnej działów przechowywania i usług CGG Smart Data Solutions.

Transakcja przewiduje przejęcie przez OASIS czterech obiektów Access w Europie, a także przejęcie przez Access kilku obiektów w Ameryce Północnej. Wszystkie obiekty zajmują się składowaniem próbek skał i cieczy podpowierzchniowych, dokumentacji papierowej i nośników magnetycznych oraz zarządzaniem nimi, a także uzyskiwaniem dostępu do złożonych struktur danych cyfrowych z wykorzystaniem nabytego rozwiązania PleXus.

„Serdecznie witamy klientów i zespół Smart Data Solutions w OASIS Group – powiedział Nicholas Knight, dyrektor handlowy OASIS Group. – Specjalistyczna wiedza techniczna, jaką dysponuje ten dział, oraz stosowane przez niego nowatorskie rozwiązania, takie jak PleXus, pozwolą wzmocnić naszą ofertę dla klientów w branży energetycznej”.

„Wieloletnia strategiczna współpraca OASIS i Access oraz ich specjalizacja w obszarze zarządzania dokumentacją i danymi pozwalają sądzić, że dział przechowywania i usług Smart Data Solutions trafi w dobre ręce – powiedziała Sophie Zurquiyah, dyrektor generalna CGG. – Zakładam, że partnerzy przejmujący będą kontynuować rozwój oferty usług z myślą o jak najlepszym zaspakajaniu potrzeb wszystkich klientów w dłuższej perspektywie czasowej”.

„Access i OASIS Group już od kilkudziesięciu lat wspólnie obsługują klientów z branży energetycznej i rozumieją zawiłości związane z zarządzaniem specjalistycznymi danymi i materiałami – powiedziała Ken Davis, dyrektor generalna Access. – Przejęcie obiektów i zespołu Smart Data Solutions potwierdza, że naszym firmom zależy na wspieraniu klientów na całym świecie w wykorzystywaniu potencjału danych za pomocą innowacyjnych technologii.

Omawiana transakcja to już 180. i 55. pomyślnie przeprowadzone przejęcie w historii odpowiednio Access i OASIS Group.

OASIS Group

OASIS Group, największy w Europie podmiot prywatny świadczący usługi zarządzania danymi, działa od 1999 r. , dostarczając klientom bezpieczne rozwiązania w zakresie obsługi dokumentacji i danych. Założona w Dublinie firma z czasem zaczęła rozwijać działalność na rynkach zagranicznych –obecnie posiada oddziały w 6 państwach na terenie Europy, zatrudniając łącznie 1,7 tys. osób i obsługując 11,5 tys. klientów. OASIS może poszczycić się bogatym dorobkiem nagradzanych rozwiązań z zakresu zarządzania danymi. W ostatnim czasie opracowany przez nią pakiet oprogramowania OASIS Omnidox Suit już trzeci rok z rzędu otrzymał nagrodę „Software Product of the Year” („Najlepsze Oprogramowanie Roku”) w prestiżowym plebiscycie DM Awards. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.OASISGroup.com

Access

Access to największy na świecie prywatny podmiot świadczący usługi zarządzania danymi z oddziałami na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej. Access zapewnia przełomowe usługi, specjalistyczną wiedzę i technologie, dzięki którym organizacje mogą działać wydajniej, jeszcze ściślej zachowując zgodność z obowiązującymi przepisami. Access pomaga firmom w obsłudze i aktywacji kluczowych danych biznesowych, świadcząc usługi zewnętrznego przechowywania i zarządzania danymi, dostarczając rozwiązania w zakresie skanowania i cyfryzacji, a także oprogramowanie do zarządzania dokumentacją i usługi bezpiecznego niszczenia danych. Firma Access dwunastokrotnie znalazła się w Inc. 5000 – rankingu najszybciej rozwijających się spółek na terenie Stanów Zjednoczonych. Więcej informacji na temat Access można znaleźć na stronie AccessCorp.com.

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1765979/Access__Logo.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/650664/OASIS_Group_Logo.jpg

Źródło: OASIS Group

KONTAKT:

Jade Miles/OASIS

tel: +447501 491 799

e-mail: jmiles@oasisgroup.com

KONTAKT:

Melissa Kolodziej/Access

tel: 781-710-0763

e-mail: melissa.kolodziej@accesscorp.com

Bonnie Elgie/ Elgie PR for Access

tel: 403-630-6164

e-mail: bonnie@bonnieelgie-pr.com

Źródło informacji: PR Newswire

 


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM