Biznes i finanse

Andersen Global wchodzi na rynek Republiki Środkowoafrykańskiej

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Andersen Global wchodzi na rynek Republiki Środkowoafrykańskiej, nawiązując współpracę z kancelarią Rigo Parse Avocat i zwiększając zasięg geograficzny w regionie.

Mieszcząca się w Bangui kancelaria powstała w 2006 roku. Firma świadczy usługi dla klientów krajowych i międzynarodowych, w tym osób fizycznych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji. Obszary jej specjalizacji to branże górnicza, bankowa i rolnicza. Na czele kancelarii stoi wspólnik zarządzający Rigo Beyah Parse. Oferta obejmuje usługi prawne w zakresie prawa spółek handlowych, obsługi procesowej, prawa własności intelektualnej, telekomunikacyjnego, imigracyjnego, a także ubezpieczeń i inwestycji.

„Dostarczamy klientom wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania, zachowując najwyższe standardy profesjonalizmu poprzez sprawne zarządzanie naszym zespołem – powiedział Rigo. – Współpraca z Andersen Global daje nam dostęp do bogatego międzynarodowego zaplecza i umacnia wizerunek naszej kancelarii jako organizacji wyznaczającej standardy na tutejszym rynku, nad budową którego pracujemy poprzez dostarczanie efektywnych, zintegrowanych rozwiązań dla klientów na całym świecie”.

„Rynek Republiki Środkowoafrykańskiej daje duże możliwości, stanowiąc istotne wzmocnienie naszej platformy w regionie – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i CEO Andersen. – W naszej strategii ekspansji stawiamy na współpracę z podobnie myślącymi specjalistami, którym zależy na świadczeniu najwyższej klasy usług na ich rynku. Wiedza i doświadczenie kancelarii Rigo Parse Avocat, poparte umiejętnością działania w lokalnym środowisku prawnym, będą stanowiły dla naszych klientów atut”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 10 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 332 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220317005741/en

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM