Nauka i technologie

NielsenIQ pozyskuje ciValue – dostawcę platformy sztucznej inteligencji dla handlu detalicznego

CHICAGO–(BUSINESS WIRE)– Spółka NielsenIQ poinformowała dziś o przejęciu ciValue, dostawcy usług SaaS (Software as a Service), preferowanego przez sprzedawców detalicznych na całym świecie, obsługującego programy lojalnościowe za pomocą zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji (SI). Dzięki temu przejęciu pion mediów detalicznych firmy NielsenIQ podejmuje kolejne kroki prowadzące do stworzenia efektywniejszych, bardziej zautomatyzowanych i skalowalnych programów mediów detalicznych.

Integracja aktywów międzynarodowej platformy ciValue z potężną bazą Connect firmy NielsenIQ zapewni detalistom innowacyjne możliwości, w tym pozyskiwanie odbiorców i spostrzeżeń. Ten dynamiczny system będzie również wspierał możliwości personalizacji stanowiące uzupełnienie podstawowych możliwości NielsenIQ, na podstawie których branża detaliczna podejmuje kluczowe decyzje.

„Integracja platformy ciValue z Connect to przełomowy moment dla światowych detalistów – mówi Xavier Facon, międzynarodowy dyrektor działu mediów detalicznych w NielsenIQ. – To oparte na SaaS rozwiązanie do współpracy pozwoli na błyskawiczne dostarczenie informacji, które przybliżą sprzedawców i ich partnerów markowych do tego, czego poszukują konsumenci, realizując spersonalizowane treści w kanałach fizycznych i cyfrowych”.

Na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynku detaliści potrzebują rozwiązań, które pozwolą im łatwo analizować dane o konsumentach. Rozwiązania NielsenIQ i ciValue umożliwią handlowcom uzyskanie szczegółowych informacji, inteligentniejszą pracę i przyspieszenie możliwości biznesowych, tworząc tym samym przedsięwzięcia, mające ogromne znaczenie dla nich, dla marek i ich klientów. Poprzez wykorzystanie Connect klienci mogą osiągnąć nowe źródła przychodów, wzrost sprzedaży i zwiększyć udział w portfelu dzięki merchandisingowi i marketingowi zorientowanemu na klienta.

„NielsenIQ jest długoterminowym inwestorem i partnerem ciValue, którego zaangażowanie w proces przekształcania handlu detalicznego w świat przynoszący obopólne korzyści było zawsze widoczne – powiedział Beni Basel, prezes i założyciel ciValue. – Dołączenie do NielsenIQ umożliwia ciValue rozszerzenie swojej oferty w zakresie informacji o handlu detalicznym na większą liczbę sprzedawców, marek, a co ważniejsze, pozwala nam na dalszy rozwój decyzji opartych na danych, aby zaspokoić potrzeby klientów na całym świecie”.

„Niezmiernie cieszymy się, że ciValue dołącza do zespołu NielsenIQ, by dalej budować i wspierać najlepsze narzędzia oparte na SI przeznaczone dla detalistów na całym świecie – mówi David Johnson, prezes ds. międzynarodowego handlu detalicznego, NielsenIQ. – Zintegrowana platforma będzie wspierać przełomowe działania w zakresie personalizacji dla światowego handlu detalicznego, odpowiadając na zapotrzebowanie na szybką i wiarygodną analitykę i personalizację klientów”.

NielsenIQ

NielsenIQ jest światowym liderem w dziedzinie dostarczania najbardziej kompletnego i bezstronnego wglądu w zachowania klientów. Działając w oparciu o przełomową platformę danych konsumenckich i czerpiąc z rozległych zdolności analitycznych, NielsenIQ umożliwia śmiałe i pewne podejmowanie decyzji przez czołowych światowych producentów towarów konsumpcyjnych i sprzedawców.

Korzystając z kompleksowych zbiorów danych i analizując w równym stopniu wszystkie transakcje, NielsenIQ zapewnia swoim klientom nastawiony na przyszłość wgląd w zachowania klientów, który pozwala optymalizować wydajność na wszystkich platformach detalicznych. Nasza otwarta filozofia integracji danych pozwala na tworzenie najbardziej znaczących zbiorów danych o konsumentach na całym świecie. NielsenIQ oferuje całą prawdę.

Jako spółka należąca do portfela Advent International, NielsenIQ działa na blisko 100 rynkach, obejmując swoim zasięgiem ponad 90% globalnej populacji. Więcej informacji na stronie NielsenIQ.com.

Wersja źródłowa informacji na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220321005177/en/

Źródło: NielsenIQ

KONTAKT:

Relacje z mediami

Fernanda Paredes

e-mail: Fernanda.paredes@nielseniq.com

Gillian Mosher

e-mail: gillian.mosher@nielseniq.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM